Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves rokon kisfiúnak...

Másfél éves rokon kisfiúnak milyen ajándékot lehet vinni?

Figyelt kérdés
Látogatóba megyünk, de szinte mindene megvan. Szó szerint egy fisher price katalógus a szobája. Szerintem több ruhája van, mint egy felnőttnek. Ritkán találkozunk, vinnénk neki valami ajándékot, de fogalmam sincs mi az, aminek örülnének is, nemcsak egy ezredik kacat lesz.
2016. szept. 5. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Játszóház belépő, strandbelépő. Ha mindene megvan én inkább élményt adnék.
2016. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi keret?


könyv mindig jól jöhet. annapetigergő nem kapható, de bogyóbabóca, vagy bartoserika vmelyik mondókása (főleg utóbbiak, 5 éve napi használatban van) jó lehet. boribon, vackor, tesz-vesz, böngészők is jók. de öreg néne őzikéje is örök darab.


esetleg:

fürdőjáték

kirakó

(fa)vonat, sín

lego duplo

filctoll

fürdőbe való kréta

buborékfújó (mindin gyerek örül neki mindig úgy 6 éves korig biztosan)

kisautó, főleg ha tűzoltó vagy rendőr, hát még ha villog is és hangja is van

2016. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

húzhatós, tolhatós játékokat mindig imádják

vagy tényleg, a kirakós (Régióban van sokféle fa táblán kivehető-berakható faképek)

2016. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fa kockakirakó, Lego Duplo (nálunk hatalmas kedvenc), gyurma, fürdős játék, kukásautó...
2016. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig a kirakó az ami szerintem jó lesz. Keménylapos könyvet legutóbb vittünk, de nem tűnt úgy, hogy tetszik nekik. Fürdőjáték, tologatós dolgok, ezekből nagyon sok van. Duploval az a baj, hogy szerintem ha szimpatikus lenne nekik, akkor már lenne. Legalábbis az én 10 hós kisfiam duplozik és mesekönyvezik, de náluk teljesen más típusú játékok vannak. Kirakót még nem láttam náluk, de talán annak örülnek, meg ez a fürdő kréta is szerintem jó.
2016. szept. 5. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!