Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyák! Szerintetek is elvetend...

Anyák! Szerintetek is elvetendő vagyok? Mostanában sokmindenki mondja ezt nekem.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem helyes, és szép dolog, de én ha gyermekem születik majd, semmiképp nem szeretném, hogy szopizzon. Undorodom már a gondolattól is, és egyszerűen undorodnék magamtól ha ezt kéne csinálnom. Tudom, hogy a gyereknek az lenne a legjobb de én is cumisüveges gyerek voltam (anyunak nem volt teje) és a tesóim is, és mégis felnőttünk kb 0 szopizással.. Az anyatejet nem vonnám meg tőle, lefejném természetesen és cumisüvegen át adnám neki. Nagyon önző dolog ez? Komolyan nem érezném jól magam a bőrömben ha napi 6x rajta csüngne a cicimen és nem azért mert nem szeretném a saját gyerekemet vagy ilyesmi, hanem egyszerűen undorodom ettől az egésztől.. (gyerekkori eredete van ennek nálam, szexelni se tudok jó érzéssel néha, a mai napig.. )
2016. szept. 30. 22:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%

"azzal nincs bajom, egyszer kell túllenni rajta.. de ez hónapokon keresztül napi többször.."


Ezt a (gyerekcsináló) szexre írod?


Átlagosan fél-egy évig próbálkoznak az egészséges párok, és van az úgy is, hogy évekig nem jön. Ez új neked?


Egyébként pszichológus és nem megbántásból, de nem csak a te érdeked, hanem a gyereké is és nem kizárólag a szoptatásra gondolok, hanem arra, hogy nem egészséges a frusztrációid (akaratlanul is) átadni, és őt is megnyomorítani vele.

2016. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Miért?? Csak a szoptatás undorító neki a szex,a szülés nem? És szerinted nem kéne kezelni?? Hát...kár volt megszólalnod!
2016. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Ezen pörögni, mikor mèg terhes sem vagy jó nagy hülyeség!

Fejni meg cumisüveget sterilizálni éjjel is 3 óránként nagyon kellemes elfoglaltság, úgyhogy fogod te ezt még meggondolni nyugi :)

2016. okt. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell ezt mással megosztani és már nincs is probléma. A négy fal között úgy oldod meg, ahogy neked a legjobb. A gyerek felno akkor is, ha cumisuvegbol etetik és akkor is, ha tápszert kap.
2016. okt. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
Én is undorodtam tőle, úgyhogy nem szoptattam. Mondjuk én a fejéstől is undorodtam, úgyhogy az se volt. Nem kötelező szoptatni, csak manapság erőltetik, de ne foglalkozz vele. 1 éves korától már senkit nem fog érdekelni mit evett.
2016. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
a fejés tényleg macerás, fárasztó. máshogy gondolod majd ha megszületik. a babával egy anya is születik, szokták mondani :) igaz is. és éñ is utaltam a szoptatas gondolatat de aztan megprobaltam, igaz csak bimbovedovel sikerult a sebesedes miatt, meg elég sokszor kellett fejnem is...na most mikor van a napi 3 ora alvas mellett kb 1 orad furdesre fozesre evesre osszesen, eleg idegörlő abbol felet fejéssel tolteni...hidd el jobb ha szoptatsz :)
2016. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Hat ha te éjszaka felkelsz es fejsz, cumisuvegezel, mosogatsz stb..akkor minden tiszteletem.
2016. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem olvastam el a válaszokat. Csináld, ahogy neked jólesik. Én pl. akartam szoptatni, de nem tudtam egyiket sem, így fejtem, és üvegből kapták. Igaz, baromi macerás volt fejegetni, töltögetni, mosogatni, de hát ez van.
2016. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem volt gyerekem, én is így gondoltam. El se tudtam képzelni, hogy nekem majd egy baba "csócsálja" a mellem, amiatt meg főleg nem, hogy nagyon kicsik és mindig azon gondolkoztam, hogy ezt be se fogja tudni kapni.

Aztán ahogy megszületett a fiam, annyira természetessé vált, annyira ösztönből jött a mellre tétel...

Aztán jól kisebesedett a cicim, volt, hogy csak vért szívott, nem tudtam ruhát felvenni, ordítani tudtam volna, ha bármi hozzáért, nem ha még szívta is a gyerek, de az ösztönök tényleg el se hiszed, mit meg nem változtatnak, pont nem érdekelt, hogy fáj, fejtem, szoptattam, fejtem szoptattam, karamalz sört ittam, mindent megtettem, hogy menjen a dolog (nehogy félre értsd, nem vagyok ősanya, 6 éves korig szoptatok nő), ami annyira futotta, hogy 4 hónapos koráig szoptattam.

Ennek is örültem.

Mert ha a saját hús-vér gyermekedről lesz majd szó, el se tudod még képzelni, mennyi minden máshogy fog történni, mint ahogy most elképzeled.

2016. okt. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!