Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a babád első szava?...

Mi volt a babád első szava? Mennyi idősen?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 06:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
1 évesen, a labda. Vagyis valami ahhoz hasonló szavacska. Meg mintha tudatosan mondaná, hogy nem.
2016. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
7 hónaposan: cica
2016. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

11 hónaposan: memme (étel), illetve ha valami mást szed a szájába, akkor szoktam mondani neki, hogy az nem memme, ebből jött neki a memmemme, megfog pl. egy vadgesztenyét, és egyből mondja, hogy nem szabad a szájába szedni, tehát memmemme.

Most pár hete a baba szót is tudatosan kezdte használni. (1 éves)

2016. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%

Én most várom az első babámat, nemsokára megszületik, kiváncsi leszek hogy mi lesz az ő első szava.


Az én első szavam az volt hogy NEM meg hogy BUTA! :)

2016. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A legnagyobb lányom első szava a saját beceneve volt. Jujuka. :D A középső lányom első szava a bibi volt, a legkisebb lányomé a kiscica.
2016. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
8 hónaposan "gomb" :) ez volt az első amit úgy használt, hogy rámutatott egy olyan gombra a nadrágomon, amiről azelőtt sosem beszéltem neki, mégis tudta hogy úgy hívják, tehát felismerte és tudta minek hívjuk
2016. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10: az enyém is ilyen volt, én sem számoltam egy idő után már a szókincsét, olyan volt mint egy szivacs, borzasztó gyorsan tanulta a szavakat, verseket, 1 évesen már mondta hogy "ott a kutya" és nagyon szép kiejtéssel. most 2 éves 2 hónapos, nagyon szépen beszél, mint egy 3-4 éves. Sajnos amilyen ügyes a beszédben, olyan nehezen ment a mozgás, a járás még csak csak, de mire rá mert ülni a motorra....:) a szobatisztaság sincs még hírben sem :(
2016. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 2 cuppanós puszit küldött :D de az is lehet, hogy véletlen. 5 hós
2016. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17: nálunk nincs baj a mozgással, egy évesen már járt, most szépen ugrál páros lábbal...vannak elmaradásaink, de az inkább a túlzott óvatosságából ered, félti a kis irháját, ezért úgy megy a motoron mint egy csiga, ha egyaltalán ráül :) bútorok alá kisbabaként se mászott soha, nehogy beverje a fejét...gondolom :)
2016. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!