Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek korai a fotóst...

Szerintetek korai a fotóst aznapra hívni, amikor hazamegyünk a kórházból?

Figyelt kérdés

Művészfotó-sorozatot szeretnénk ha lehet minél korábban (baba még nem született meg). Most férjemmel éppen ezen torzsalkodunk, mert szerinte az korai.

Szerintetek?



2016. okt. 21. 18:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Korai. Kérdező, ennyire ne háborodj fel, elég nagy butaságra készültél, ezért reagáltak páran keményebben. Én betudom annak, hogy fogalmad sincs mi vár rád.
2016. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

Hú, hát aznap, mikor hazaértünk, enyhe kifejezés, hogy nem voltunk vendég fogadásra alkalmas állapotban.

Ráadásul majdnem két hetet voltunk még bent a szülés után: ahogy olvastam a belinkelt oldalon, mi már le is késtük volna ezt a fotózást.

Ráadásul nyugodt és mozdulatlan akkor volt, amíg cicizett, örültem, ha észrevétlen le tudtam tenni.


De azért remélem, hogy ezúttal megtapasztalom azt is, milyen az, mikor egy újszülött mélyen és békésen alszik, mert eddig nem volt hozzá szerencsém. :) Szerintem keményen feladtuk volna a leckét a fotósnak. :)


Még azt se lehet tudni, mikor születik, mikor jöttök haza, milyenek lesznek az első napok, és milyen a baba természete, alvásigénye, stb.

Szerintem a jó fotós rugalmas: beszéljetek vele, hogy most X hetes vagy, és szülés után szeretnétek majd egy újszülöttfotózást, nála ez hogy működik.

2016. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

A SOTE1en a második-harmadik nap jön a fotós és szenzációs képeket csinál a kicsiről. A babybox oldalon találod a képeket. Egy kép ingyen van, a többiért fizetni kell, és ezeket a képeket az ágy végében kialakított mini műteremben alkotja a fiatal lány. Tényleg nagyon ügyes. Ha olyan kórházban szülsz, ahová ők járnak, akkor szerintem kérj egy sorozatot, mert a kicsi fel sem ébred arra, hogy fényképezik.

A családi meg szerintem is ráér, mert elég kemény az első pár nap, pár hét.

2016. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%
Korai
2016. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Snorri ***** válasza:
71%
Én vácon szültem, ott is van fotózás. Teljesen jó, kényelmes, nővérek segítenek, te meg pihensz.
2016. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Korai :) de nem lesztek elkésve semmiről, az ilyen művészfotósok, általában 1-2 hetesen fotózzák a babákat.
2016. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálunk a kórházban is van babybox. Nagyon szuper képeket csinálnak. Mindenki kisbabájáról készítenek (kivéve aki kifejezrtten nem szeretné). Nekünk 2 napos volt a babám mikor csinálták. Oda jön egy szoptatós párnát tesz az ágyad végére amit egy fehér puha pléddel letakar meg felállítha gyorsan az állványát a fozós... a babát oda teszi meg mindenféle kellékeket egymás után. 10 percnél tovább nem tartott és csinált kb 12 féle képet. 16 ezer forint volt a csomag amiben voltak előhívott képek meg naptár meg mutatós papír kollázs keretekben kis képek. Szuper ajándék volt a nagyszülőknek is. Ilyen emléked soha nem lenne helyette hiszen a kórházba nem tudnál fotózást szervezni ezt pedig kifejezetten a kórház támogatja. Anyukás fotózás az nincs...
2016. okt. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

Már kommenteltem. Nem értem a kommentedet, a stílusát nem is minősítem.

Bocsáss meg, hogy sokaknak ez furcsa. Legalábbis, mikor az első és többedik gyermekemet vártam, nem az volt a lényeg, hogy mikor, ill. Az első otthoni napunkon készüljön e babafotó. (Én egyszer sem csináltattam). Nekem az volt a lényeg, hogy egészsegesek legyünk mindketten és alig vártam, hogy a karjaimban tarthassam. Ez a babafotozas lehet csudaklassz, de szamomra kulsoseg, kirakat. Nem fontos, pedig ki tudtuk volna mi is fizetni...

Kicsit sajnállak is, hogy a babádat várva neked ez az egyik legfontosabb dolog, amin az eszedet töröd.

Most johet a leteremtes a csodas stilusodban!

2016. okt. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%

A kórházban 2. napon csinálták a babafotózást. Szerintem nem korai, nem véletlen csinálják ilyen korán az újszülött fotókat, ès ezért is megy házhoz a fotós, és nem a babát kell vinni.

Aki meg a babát "sajnálja" nyugodjon le a 'csába, végig fogja aludni :)


Az más lapra tartozik, hogy a hazaérkezés napjára nem szerveznék ilyemit, mert azért jobb volt elsö nap nyugiban lenne végre itthon!

2016. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban tökjó képeket készítettek. Ugyanúgy oda lehet vinni minden kelléket, mintha otthon lennél. Nem értem mért lenne a kakis pelus a háttér a kórházban? MÉrt otthon az lenne? Otthon nincs kakis pelus vagy mi?

Egy újszülöttnek úgyis elég egy kb 70x70 cm-es rész ahol fotózzák, kórházban ugyanúgy meg lehet ennek teremteni a körülményeit mint otthon, szép kellékekkel. Sőt lehet h még jobban is mert anyuka is jobban ráér mert nem kell mással foglalkozni mint otthon.

De te tudod.

Ha akarod hívd ki a fotóst a hazaérkezésetek napjára, de szerintem a legtöbb anyuka pont aznap nem ilyesmivel foglalkozik.

2016. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!