Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek korai a fotóst...

Szerintetek korai a fotóst aznapra hívni, amikor hazamegyünk a kórházból?

Figyelt kérdés

Művészfotó-sorozatot szeretnénk ha lehet minél korábban (baba még nem született meg). Most férjemmel éppen ezen torzsalkodunk, mert szerinte az korai.

Szerintetek?



2016. okt. 21. 18:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok babafotós, de érdekel a téma és amikor én elkezdtem tanulni róla, akkor minden nagyobb babafotós azt mondta, hogy vagy az első hat napban érdemes fotózni a piciket, vagy később, amikor pár eltelt pár hónap a születés óta és már elég interaktívak hozzá, hogy csináljanak is valamit. Amikor én egyhetes gyerkőcöt fotóztam, azzal semmi gond nem volt, mondjuk relatíve sokáig tartott, de hát ez egy ilyen műfaj. Nincs vele semmi gond ha korán hívod a fotóst, de ahogy írták előttem, a kórházban is fotózhatják.
2016. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!