Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha kezdek...

Mit csináljak, ha kezdek nagyon irigy lenni a legjobb barátnőmre a baba miatt? Miért jött nálam ez?

Figyelt kérdés

Nem egy klimax előtt álló nő vagyok, hanem egy hamarosan 20 éves lány.

A legjobb barátnőmnek lett fél éve egy kisfia és egyre inkább érzem, hogy irigy vagyok erre.

A barátjával 4 évig "se veled, se nélküled" kapcsolata volt, a srác folyton megcsalta, szóval hol hatalmas boldogság volt, hol hidegháború. Aztán megszületett a baba és a srác odaköltözött hozzá, együtt laknak.

Kapott a szüleitől külön lakást, kocsit, még bejárónőt is fizetnek neki. Semmi dolga nincsen kb, folyton azt hallgatom, mennyire unatkozik, hogy senki nem ér rá napközben.

Aztán itt vagyok én, aki reggeltől estig tanul és nem jut időm semmire...

Neki meg megvan mindene, pedig még 19 éves sincs.

Nem a pénzbeli dolgokra vagyok irigy, mert mikor felvettek, én is kaptam lakást, most a szülinapomra kaptam új autót, szóval nem ez zavar.


Már azon is gondolkoztam, hogy lehet jót tenne nekem is egy baba, de közben ott van az, hogyha mondjuk óvodás lesz, vagy iskolába megy, én mit kezdek magammal diploma, végzettség nélkül...


2017. jan. 19. 16:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes a gondolkodasod. Mi irigylesremelto van abban, hogy 18 evesen szult?! Mindent a maga idejeben.
2017. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknevelés nem olyan, mint amit az instamamik oldalain látsz. Nem csak arról szól, h van egy cuki öltöztethető babád, akivel cuki képeket postolhatsz. Ha unatkozol, vegyél egy macskát. Azzal is épp eleget kell foglalkozni.

Nagyon gyerek vagy még.

2017. jan. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit irigyelsz ezek kozul tole?


A fiam szuletese ota atlag 3-6x kel ejszaka, nappal cipelem a feneket, mert mashogy nem alszik, es rajtam kivul mas csak nagyon nehezen tudja altatni. A ferjemmel kulon szobaban alszunk, mert csak igy tud pihenni. Tudnad csinalni onzetlenul ezt, ha ilyen gyereket dobna a gep?

2017. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!