Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csatos hordozóba hogy kell...

Csatos hordozóba hogy kell ügyesen felvenni a hátamra a babát télen?

Figyelt kérdés
Ismerem a mozdulatot, nyári szezonban semmi gond nem volt, de 1 éves kisbabámat egyszerűen egyedül sehogy nem tudom feltenni a hátamra mióta ennyi rétegeket kell hordani a hideg miatt. A kabátom is a hordozóval csúszik a hátamra és az egészből egy nagy katyvasz lesz. Előre fel tudom venni, dehát 10 kilós babát azért nem sokáig tudok így vinni.
2017. jan. 25. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen esetben a közös kabát a megoldás.
2017. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még 16 kilósan is a hátamra kanyarítottam télen, majd 3 éves koráig hordoztam amikor szükség volt rá.

Nem a kedvenc évszakom volt a tél emiatt az igaz, de megoldható. Olyan sok ruha úgysem kell, ha a gyerek a hátadon van, hiszen ő is melegít és a cipelés is segít ebben.

10 kilósan már nagyon nem jó elől vinni.

2017. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Külön kabáttal nem könnyű, de mi is így nyomjuk, nincs akkora kabátom, amibe ketten beférnénk :( De csak ritkán használom, ilyen jégben nem érzem biztonságosnak. Majd ha jön a jó idő, akkor megint gyakrabban lesz a hátamon az utcán is.

Mi mei tai-ozunk, azt úgy szoktam felvenni kabátra, hogy elöl teszem bele a gyereket, és úgy forgatom át hátra. Csatossal is lehet így, amennyire én tudom, de azt még nem próbáltam. Kabátban nem tudnám eleve hátra feltenni, csak így, elölről hátra forgatva.

2017. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike nektek.. Hát legyen már tavasz, az a legideálisabb :)
2017. jan. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!