Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát váró kismamák veletek...

Babát váró kismamák veletek is gyakran van, hogy annyira unatkoztok nem bírtok magatokkal mit kezdeni, hogy idióta hatszázszor feltett kérdéseket irogattok a gyakorikérdések.hu -ra?

Figyelt kérdés
Konkrétan századjára is megkérdezni, hogy mi lesz a babátok neve, színe, szaga, épp milyen kedvetek van, hogy élitek meg a terhességet, milyen szinűre fessem a szobát, a babkonzerv árt-e a babának, csütörötökön esélyesebb hogy fiú születik stb... Engem gyakran majd megesz a penész itthon, és csak ilyenek jutnak eszembe mindíg... Ti hogy vagytok ezzel?
2009. okt. 28. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ilyen nem volt, de mielőtt felteszek egykérdést, megnézem, nincs-e már ilyen fent. A másik: én úgy voltam vele, hogy a terhsségre sokat készültem, meg a szülésre is. De arra nem gondoltam, hogy a szülés után jön a java és igencsak meglepődtem, amikor begyulladt a mellem, kétszer tejlázam lett, csomók is kialakultak, azt sem tudtam mit kell csinálni, hogy maradjon tejem. Jól meg is szívtuk a picivel, mert a rengeteg tejemből (csak hozzáértem a cicimhez és csorgott, a terhesség 18. hetétől volt előtejem, annyi, hogy reggelre foltos lett a pólóm...) alig maradt valami. Annyira visszabírtam hozni, hogy reggel-este tudunk szopizni, a többi tápszer, most meg már hozzátáplálás is. És ezért csak magamat okolhatom, mert fel kell készülni a szülés utáni időszakra. Tehát: készülj a baba fogadására mminden szempontból: szoptatás, ellátás (pelenkázás, fürdetés, "baba-bajok", stb...)


Jó babavárást és babázást kívánok!


5 hónapos baba anyukája

2009. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Igen,volt hogy azért tettem fel kérdést,mert azt akartam hogy NEKEM irjanak,velem foglalkozzanak kicsit,pedig 0 perc alatt megtudhattam volna googleről,vagy 1 másik kérdésből.
2009. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

hát, jó nektek, csak irigykedni tudok. Mi éjjel 2-kor feküdtünk le a pocaklakómmal, addig dolgoztunk. Sajnáltam is szegényt, mert 2-kor még ébren volt, gondoltam, na, majd ma egész nap húzni fogja a kását, de reggel 8-kor, mikor keltem, már verte az indulót, és azóta is nagyon ébren van. Már alig várom, hogy annyi időm legyen, hogy végre unatkozhassak én is. Különben van olyan kérdés, ami nagyon érdekel, ha nem találok hasonló kérsét, akkor kiteszem, de vannak kérdések, melyek hetek óta foglalkoztatnak, de még lusta voltam kiírni őket.


26 hetes kismami

2009. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

igen, ezt a kérdést mintha én írtam volna... nekem is sokszor eszembe jut hogy csak unalom miatt ülök itt a gép előtt és válaszolgatok a kérdésekre. Egy két értelmes kérdéssel lehet néha találkozni, de a többi...

Átlátogattam a szexuális tartalmú kérdésekhez múlthéten... hát az is vicc ami ott megy: 16 éves lány vagyok, tegnap együtt voltam a barátommal és lehetek terhes.. meg társai.

Hát igen, ez az unatkozó kismamák ""sorsa"" :-)

32heteske

2009. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyhe élt vélek a kérdéseben felfedezni! :)
2009. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ez bennem is megfordult hogy NEKEM az ÉN kérdésemre válaszoljanak. Megmondom őszintén mikor a pl: babanévkérdésnél egy nap tízszer minimum olvasom hogy hogy idén minden gyereket Bencének, Márknak, Méténak, Lucának, Annának és Viviennek fognak hívni agyvérzést kapok már. Mintha nem létezne más név. Ezt pl. miért kell? anniy szép van, miért ebből a hatból választ mindenki? Enniyre beszűkültünk?
2009. okt. 28. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!