Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha bármilyen kocsit választhat...

Ha bármilyen kocsit választhatnál, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a pénz nem számít, csak az, hogy neked tetszik.

Melyik a kedvenc kocsid?



#választás #babakocsi #kedvenc márka
2020. jún. 21. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyári babának a legjobb szerintem a Cybex Mios de a Priamnak és a Miosnak a mózese is nagyon szuper szellőzőablakos. A Miosnak nagyon király hálós háttámlája van amin keresztül tök jól mozog a levegő, izzadós babának a legjobb.

A tolókarja szerintem kb mindegyik babakocsinak ugyanolyan anyag, vagy ez a szivacsos vagy ez a műbőr vagy a gagyikon műanyag. Soha nem melegedett fel a Priamunk amúgy, meg eleve nem hagyom a napon a babakocsit de lehet rá védőt venni. Egyebként pedig van világos színekben is.

2020. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Anex e/type
2020. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem a színen múlik, hanem, hogy uv szűrős vagy sem. A tolókar nyilván nem, de a kupola igen. Már az ezeréves cybex-ünk is Spf50 volt, így nem számított hogy sötétkék, nem melegedett jobban, égetni pedig sosem égetett.
2020. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
A sötét jobban vonzza a mérleget tényleg! Nekem is Priamom volt, és hát nyáron,(a sportrészben) nem tudott megmaradni a lányom. Nem ajánlom, én nagyon megbántam.
2020. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Biztos priamod volt? A miénk egyáltalán nem melegszik fel.
2020. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
A miénk sem pedig koromfekete. 😅
2020. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Cybexem van, egy régebbi típus. Nagyon szeretem. Ha nem számítana az ára, akkor is ezt a márkát választanám.
2020. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%
Sok gyártó modellje tetszik, de leginkább a Rolls-Royce. Ezen kívül ott a Bentley, Maserati, Lincoln és a Cadillac is akár.
2020. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
MG, mert ez a márkanév a monogramom. És az angolok megbízható kütyüket eszkábálnak többnyire.
2020. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!