Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 7 hónapos babát nem késő...

7 hónapos babát nem késő elkezdeni hordozni?

Figyelt kérdés
Kijött a jó idő, alkalomszerűen hordoznám a babámat. Kirándulni, vásárolni... Otthon nem szükséges. Viszont sohasem volt magamra kötve, semmilyen formában. Mint a legtöbb baba, imád ölben lenni, és kaptunk ajándékba egy kengurut. Max. heti egyszer lenne hordozva. Késő megszoknia?

2020. jún. 30. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Kérlek szépen, ne tedd kenguruba.
2020. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Ne tedd kengurúba. Káros. Ha hordozni akarod van millió féle kendő, hordozó.

Nem biztos egyébként, hogy meg fogja tűrni mert nem szokta.

2020. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem késő és pár alkalomtól semmi baja nem lesz!
2020. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Milyen kengurut kaptál? Nem lehet, hogy egy jó csatos hordozó csak te hívod kengurunak?
2020. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen néztem hogy gyakran keverik a kettőt. Ennek szélesebb az ülőkéje mint egy sima kengurunak viszont a márkája alapján a neten kenguruként találtam meg.
2020. jún. 30. 22:39
 6/9 Derjaderja ***** válasza:
88%
Mi a márkája? Amúgy elvileg nem késő, bár Neked megterhelő lehet, főleg nyáron, hirtelen ennyi súly.
2020. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tudom az a rossz, aminél nem feléd néz, és aminek nem a térdhajlata alatt van alátámasztva.
2020. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Első gyereket 1,5 évesen (!) kezdtem hordozni, imádta. Hogy miért ilyen későn: izomtónus probléma miatt nem lehetett piciként, és csatosba csak ekkor lehetett tenni a mozgásfejlődése alapján.

Szóval "soha" nem késő.

Egyébként írd le a márkát, típust, úgy lehet írni valamit, de egy rossz eszköz nem csak a gyereknek nem ideális, hanem a te kedvedet is elveheti, mert a rossz kialakítás rossz súlyeloszlást is eredményez. Kenguruval jóval nehezebb hordozni.

2020. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Reni 28 ***** válasza:
84%
Kisfiam 6 hónapos volt mikor elkezdtem hordozni, ekkor volt 6 kg, gondoltam veszek egy kengurut, úgyis csak havonta egyszer használtuk volna, mikor busszal megyünk. Elsőnél nem volt nagy gond, csak egy kicsit fájt a derekam. Következő alkalommal már kb 7 kiló volt a gyerkőc, ott kb 2-3 méterenként meg kellett állnom, annyira fájt a derekam, miután haza értünk kidobtam a kukába. Ezután vettem egy csatos hordozót, 10 000 ft volt ujónnan, viszont mivel nem lehetett állítani sehol, így másfél évesen kinőtte. De imádtam vele hordozni 🙂
2020. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!