Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nem teljesen tiszta a dolog:...

Nem teljesen tiszta a dolog: anyósülésen utazhat másfél éves baba menetirànnyal szemben autós ülésben? Nem lehet kikapcsolni a légzsákot.

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 23:05
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
88%
19-es vagyok. A nagy ül előre, te meg hátra a kicsivel.
2020. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Ha lehet. Köszönöm!
2020. dec. 23. 10:56
 23/39 anonim ***** válasza:
74%

jujj, de buta vagy. és még hirdeted is. bár ha ismerőseid egyetértenek veled, akkor a közegedben biztos jól elevickélsz...


[link]


"Jó lenne, ha nem alakulna ki hisztéria azzal kapcsolatban, melyik irányba érdemes ültetni a gyerekeket az autóban – mondta Kiss Csaba, az ORFK osztályvezetője.

A KRESZ erre vonatkozó része nem tiltja, hogy az első ülésre gyerekülést tegyünk. Nagyobb gyerekeknek való, előre néző gyerekülést minden korlátozás nélkül használhatunk, menetiránnyal szembe fordított babahordozót csak akkor, ha nincs légzsák vagy kikapcsoljuk. Tehát megnyugodhatnak a Porsche, Ferrari tulajdonosok, illetve a furgonosok is, legálisan autóztathatják az emberpalántákat."

2020. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
23mas komolyan egy 'noimagazin' nevű oldallal példálózol? 🤦‍♀️ Fogadjátok el, hogy tévedtetek.
2020. dec. 23. 22:53
 25/39 anonim ***** válasza:
48%
Persze, mindenki hülye, csak te vagy a helikopter.
2020. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
25ös. Karácsonykor kérdezd körbe a rokonokat, hogy mit gondolnak a dologról. Égni fogsz nagyon. De nem is kell ide többet írni mert az ilyenek, mint te, nem tudják elfogadni, hogy tévedtek, és ezért inkább úgyis hazudnál. Én kikövettem a kérdést, mert már megkaptam a választ.
2020. dec. 23. 23:20
 27/39 anonim ***** válasza:
29%

nem veszed észre, hogy te mész SZEMBE mindenki mással??? Mikor a híradó bemondja, hogy SZEMBE MENT AZ AUTÓPÁLYÁN, az szerinted azt jelenti, hogy minden OK és jó irányba közlekedett?


A cikk meg... gondoltam, ha a kreszt képtelen vagy értelmezni, egy ilyen nívójú írás talán menni fog...

2020. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Teljesen mást jelent a kettő...


Leírom neked szépen levezetve, hátha így megérted... Mert elég lassú vagy.


'szemben van velem egy macska.' = a macska felé nézek.

'szemben van velem a menetirány' = a menetirány felé nézek

'az ülés a menetiránynak szemben van' =a menetirány felé néz.


Nem azt mondjik, hogy szemben megy az ülés a szembesávba. HANEM HOGY AZ ÜLÉS A MENETIRÁNY FELÉ TEKINT. _MÁST JELENT A KÉT "SZEMBE" _ Értsd már meg!!!!!!

2020. dec. 24. 00:00
 29/39 anonim ***** válasza:
0%
jézusom...
2020. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
28%
a veled szembe van a macskát is csak akkor használod, ha szembe néz veled... ha előre néz, akkor nem azt mondod, hogy szembe van, hanem, hogy előtted... bár, ezzel az IQval, lehet, te azt mondod... túl sok ilyen IQnindzsával kerülök szembe a munkám alatt is... úgy fest, hiába a szabi, bevonzom a hülyéket... :D :D :D
2020. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!