Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nem teljesen tiszta a dolog:...

Nem teljesen tiszta a dolog: anyósülésen utazhat másfél éves baba menetirànnyal szemben autós ülésben? Nem lehet kikapcsolni a légzsákot.

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 23:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
60%
27! Menetirànnyal szemben itt azt jelenti, hogy menetirànnyal megegyezô!!! Pont.
2020. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
18%

jaaaa értem. Ha szembe megyek valamivel akkor itt azt úgy kell értelmezni, hogy megegyező irányba haladunk...


atyaúristen

2020. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
61%

Nos akkor a gyengèbbek kedvèèrt, talàn ez a gyorsan kimàsolt pàr sor segít tisztàzni, hogy mi az a menetirànynak hàttal ès menetirànnyal szembe.


“A menetiránynak háttal utazó gyermek, baba van nagyobb biztonságban, pl hordozóban mert a feje így kapja meg a szükséges támaszt. Erősebb fékezéskor, ütközéskor a kisgyermek még viszonylag gyenge nyakizmai menetiránnyal szemben még nem tudják megfelelően tartani a fejet, ami sérüléshez vezet. Amíg lehet, érdemes tehát háttal bekötni a gyerekeket.”

2020. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Ez egy meddő vita, mindenki a saját igazát szajkózza, igazából nekem tök mindegy, hogy ti mit hisztek... BOLDOG KARÁCSONYT!
2020. dec. 24. 05:31
 35/39 A kérdező kommentje:
Ajaj, úgy néz ki, mégiscsak te vagy a hülye, 0%-os? 🤣 Szar lehet neked, hogy nem lehet kommenteket törölni... 🙄😏
2020. dec. 24. 10:27
 36/39 anonim ***** válasza:
40%

azért, mert lepontoztok 0%-ra, nem én vagyok a hülye. Nem nekem szerencsém, hogy nem lehet törölni, hanem neked, hogy a kérdezőt nem lehet pontozni. 3 oldalon keresztül mindenki az ellenkezőjét írja neked, mire a 4. oldalon jön egy hasonlóan okos, aki valszeg te vagy egy másik profilról, de mindegy, aki igazat ad, és te ebből levonod a messzemenő konzekvenciát, hogy mi vagyunk a hülyék. Tudod, szokták mondani, hogy nem süllyedünk bizonyos szint alá, ezért nem is válaszoltam, de sajnos azt azért nehezen nyelem be, ha lehülyéznek.

Na, boldog karácsonyt

2020. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Ha igazad lenne, nem 0%-on lennél, hanem 100%-on... Add már fel. Férjem az mondta hogy rajzoljak neked egy ábrát, hogy megértsd, de nem ér annyit a dolog. Azon meg jót nevettem, hogy szerinted ezért csinálnék egy álprofilt XD
2020. dec. 24. 14:13
 38/39 anonim ***** válasza:
82%
36! Mondd kèrlek, hogy legalàbb karàcsonykor van egy èpkèzlàb ember a közeledben aki tud segíteni rajtad!! Làtom nincs ezèrt Kèrdezz, olvass, tàjèkozodj könyörgöm!! Hülyesègeket beszèlsz ès ezt kiabàlod oldalakon keresztûl! 0% azèrt vagy mert nincs igazad.
2020. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Argloss ***** válasza:
56%
2021. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!