Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meddig nem kínos csatos...

Meddig nem kínos csatos hordozóban hordozni a gyereket?

Figyelt kérdés
Ismerősömet megszólták, hogy ekkora gyereket (1,5 éves) már nem illene hordozni. Mi a véleményetek?

2021. okt. 27. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én a közel 3 évest is viszem a hátamon.
2021. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mindenki addig hordozza a gyerekét, ameddig akarja, meg ameddig bírja. Mi az hogy nem illene, ezt ki dönti el?
2021. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

A minap a 6 éves lányomat toltam babakocsiban. Eltört a lábujja.

Egyébként ő pont 1,5 volt, amikor csatost vettem neki. Még nem tudott járni, mégis értetlenkedtek.

2021. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Én 1,5 éves korában hordoztam utoljára. Rokonom a 3,5 évest is magára köti még néha, mondjuk csak mert hisztizik, hogy ha a kicsit felveszi, őt is, őt is. Én 2,5 évest sem hordoznék már, de eszem ágában sem lenne bárkit megszólni, ha ő igen. Nincs erre etikett, illik/nem illik...
2021. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
2 évesen is hordoztam a fiamat a bölcsődébe. 2,5 volt amikor sétára váltottunk.
2021. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Franciak 3 eves korig babakocsiznak akkor sztem siman lehet hordozni ugyanaz hogy tolod vagy magadon viszed
2021. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb útra megyünk gyalog, mindig van nálam csatos hordozó. Ha elfárad, vagy olyan helyen vagyunk, ahol jobb ha nyugodtan van, akkor simán magamra kötöm a 2 és fél éves fiamat. Ilyen retek időben nem húzgálom a kendőt a földön, csípőn meg nehéz. Magas gyerek. Amúgy meg pont leszrom, hogy kinek tetszik vagy kinek nem. Még nem mertek beszólni, de elég barátságtalanul nézek azokra, akiken látszik, hogy okosnak akarják érezni magukat. Kiskorában is inkább csak dícsérték. A szemembe, persze...
2021. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20kg-ig simán lehet hordozni. Két évesemet rendszeresen szoktam hatamon ha intézni kell dolgokat nem csak sétálunk. Gyorsabb és ő is szereti. Nekem nem szólt be senki. Mindig annyit mondanak, hogy milyen szép csomagom van :D vagy hátizsák


I love liliputi <3

2021. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!