Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Normális ha valaki a gyerekein...

Normális ha valaki a gyerekeinek 35 ezer forintos babakocsit vásárol de 20 milliós autója van?

Figyelt kérdés

A pasi gazdag műszaki mérnök. Három gyereke van 4-3-1 évesek. Az elsőnek vásárolt egy nagyon olcsó sportbabakocsit 35 ezer forintért majd később ezt használta másik két gyerek. Ebbe a klasszikus sport babakocsiba tették a pàr hónapos gyereket úgy hogy lehúzták egyenesbe a támlát. Se mózes, se semmi extra. Hàrom gyereket nevelt az utóbbi négy évben egy 35 ezeres babakocsival.

Miközben az elmúlt négy évben lecserélte a 4 éves Mercedes GLA amit újonnan vásárolt szalonból 12 millióért egy vadonatúj Mercedes GLB-re ami 20 millió volt.

Miért nem vásárol valaki normális babakocsit miközben lenne pénze rá? Közben pedig több száz ezres babakocsikkal látok embereket akiknek 2-3 milliót ér az autójuk vagy autójuk sincs. A felesége szegény, nem igazan van otthon szava a férje mellett.


2021. nov. 4. 23:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Én meg az ilyen hozzád hasonló lökött tyúk momzillákon röhögök, akik képesek egy használt autó árát adni egy rohadt babakocsiért, mintha nem lenne tök mindegy, miben fekszik a pulyátok. inkább foglalkoznátok vele, tanítanátok, de azt már nem, csak be a tv, telefon elé. Azért vagytok csórók, mert hülyeségekre költitek a pénzt, a gazdag emberek meg pont azért gazdagok, mert nem szórják el a pénzüket felesleges baromságokra.
2021. nov. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
direkt rákerestem, egy Brendon babakocsi se 35 ezer, hülyeséget irkálsz, annyiért max. játék babakocsit kapsz. 100 ezer körül van minimum, az is milyen fölösleges kiadás egy ilyen vacakra, amit 1-2 évig használsz csak.
2021. nov. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%
35 ezer forint??? Hát jó is lenne , gazdagnak lenni!
2021. nov. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Nekem meg BMWm van és 60ért vettem babakocsit használtan, amit kb 5x használt a gyerek, aztán odaajándékoztam egy ismerősömnek.

A 2. gyerkőcnek már nem is vettem....

És akkor mi van. Mi közöd hozzá?

Mindenhova autóval járunk! Tök felesleges a babakocsi számomra.

Lehet h ők is így vannak vele

2021. nov. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
Nekem is Béjemvém van és ócskapiacon vettem a babakocsit,, kitűnő állapotba!
2021. nov. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Én is gazdag családban nevelkedtem, de a kínaiból meg használtruhából öltözködtünk. És nálunk is ugyanazt a babakocsit használták a szüleink 3 gyerekhez. Nyilván babaként meg kicsi gyerekként baromira nem érdekelt, hogy mennyibe került a babakocsi. Ha funkcionálisan jó, akkor használják.
2021. nov. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Az egy dolog hogy a pasi jó babakocsit vett és nem értem mit sipákolsz, de mi az hogy a felesége szegény a pasinak meg van pénze? Ha a felesége/ élettársa akkor nem lehet hogy ő csóró a pasi meg tele van pénzzel, ne idegegesíts már 😃
2021. nov. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%

Aki magának kereste a sokat, az legtöbbször nem költ a szeretteire(sőt van, aki magára sem). Én is gazdag családban nőttem fel, szintén használt ruhák, ócska dolgok, de mellette a legdrágább helyre nyelvtanfolyamra. Májkrémes kenyeret vittünk a suliba, amíg más szegényebb mákos kalácsban sonkás salátásat kapott(nem is hallottunk olyanról, hogy mák van a bármin), de a sokadik házat felhúzni, az kellett..


Szerintem aki a felső osztályhoz tartozik, ÉS magára költ, annak undorító dolog a szeretteinek életszínvonalát csökkentenie. Ezt csak az érti, aki benne volt, hogy a szülei a fontos dolgokra költöttek, és ő(meg az igényei)nem tartozott a fontos dolgok közé.


Mondjuk babakocsiból nem kellene a legrdrágábbat, de egy átlag közép kategóriát megüthetne, ha már a saját kényelmére ennyit ad. Gondolom feleség is minimumon van tartva, vannak ilyen kapcsolatok. Már oviban feltűnt, hogy nem jók a dolgaim, nem szép a lakásunk(felújításra, szobára nem költöttek), de csak kisiskolásként tudatosult, hogy amíg másnak gyerekszobája van színesre festve, tele játékkal, dekorálva, addig az én ágyamból kiáll a rugó(felnőtt ágy), a bútoraim régi felnőtt bútorok, a szoba közös a tesómmal és "felnőtt" tapéta van a falon, a játékaim meg elférnek egy polcon.. De plusz házat építeni, erdőt venni, földet venni, azt kellett..


Egy szavam nem lenne, hogyha magára nem költene, de a saját igényeit persze a fontosakhoz sorolja. Egyébként nekünk sem volt babakocsink, a gyerek nem bírta, nem látott ki, nem volt kényelmesen, aludni meg a kiságyába raktam, nem kint altattam.


A használt holmik is jók, amíg mellette vannak új dolgai is a gyereknek. Egyébként pici babának felesleges a mózes, túrázni úgy sem mentek, ha újra csinálhatnám ilyen vázat vennék, és arra raknám az autós hordozót arra a 2 órára, amíg vásárolok.

2021. nov. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
Pont azért vesz jobb (drágább) babakocsit az, akinek nincs autója, mert babakocsival fogja megtenni ugyanazt a távot, mint más kocsival. Ilyen egyszerű.
2021. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%
Lehet,hogy azért,mert pont a drága autóban utaztatják azt a gyereket,és szökőévente 1x elmegy a sarki zöldségeshez babakocsival.Arra meg pont elég az olcsóbb is.
2021. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!