Rico Brano babakocsi?!

Figyelt kérdés
Riko Brano babakocsit nèzegettem a neten,nagyon tetszik ès olyat szeretnènk vásárolni vèlemèny valakinek?!
2022. márc. 21. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

A hordozó nagyon szűk.Kb 4 hónapos korig tudtuk használni és akkor is csak azért addig mert nyár jött.Overálban,téli cuccban tuti hogy max 2-3 hónapos korig tudtuk volna.Így pénz kidobás volt a 3in1 babakocsi.

A mózes kb 6 hónapos korig jó (nekem akkor ült fel a baba) utána a sport részt használod további 2,5-3 évig.Az is dönthető (így tud benne aludni),ülő babának kényelmesebb mert rendesen kilát belőle és tulajdonképpen így ülve is jót alszik.Megint csak pénz kidobásnak éreztem a 3in1 kocsit.Otthon poshadt egy óriási Mózes és egy hordozó..

Irányítani ami azt illeti nem a legjobb hiába bolygósítható,és a lengés csillapító sem a legjobb benne.A hozzá való táska viszont jól jött,kényelmesen el lehet benne férni.A váz erős,de amennyiért vettem azért többet vártam volna.A legegyszerűbb olcsó kocsinak is ugyan ilyen anyagú váza van.Nehéz,és nagy darab kocsi ami miatt városba nagyon nem praktikus,de a magassága egy piros pontot megér.Kb 15kg a mózessel és a sport résszel használva is,hordozóval vagy 12 lehet.Na most..ha ezt bárhol meg kell emelni és fel kell cipelni az sz*pás.(busz,troli,metró,lépcső,bárhol..)

Eleinte szülés/császár után nehéz emelgetni,utána meg már 15kg-os babakocsiban ül egy 10-15 kilós gyerek később + rajta/benne vannak kisebb-nagyobb cuccok is.


Nekem most porosodik itthon,mert azóta vettem másikat is (Peg Perego book cross és van egy nagyon pici esernyőre csukható is),plusz jön a jó idő praktikusabb lesz triciklivel közlekedni.

Őszintén? Ennél vannak jobbak is,főleg ebben az ár kategóriában.Maxi-cosi,Cybex,Peg Perego,Thule pl.

2022. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!