Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért jobb egy pici babának a...

Miért jobb egy pici babának a mai tai, mint a csatos hordozó?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a kenguru nem jó. 4 hónapos a babám. Ugyan az a meitai, csak kötni kell a végét nem pedig csatolni, nem? Könnyebbnek tűnik a csatos, de azt írják az csak később jó.
2022. szept. 11. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Egyik sem túl ideális ennyi idős babának, mert mind2 formázott eszköz, vagyis egyik sem fogja tökéletesen pontról-pontra tartani a babád gerincét, amire neki még nagy szüksége lenne. Amúgy a maitai jobban állítható, és van belőle olyan, ami kisebb, pl lilitai. De a legjobb ilyenkor egy szövött kendő, ami lehet hosszú kendő, vagy karikas.
2022. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mi 4 hónaposan használtuk mei tai-it, jó volt, de nekem a kötés miatt nem volt megfelelő. A csatos meg még nagy volt neki. Valószínűleg ezért sem ajánlják mert az túl nagy még, fél évesnél előbb nem is igazán szokták ajánlani.
2022. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
A sima meitai nem keveremdő az állítható baby tai-al, aminek a szélessége és magassága is a babára szabható. Sok-sok hordozó van a piacon, van, ami újszülöttek hordozására is alkalmas. Jellemzően ezek viszont nem használhatók a hordozós kor végéig.
2022. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

[link]

Ez egy állítható baby tai.

[link]

Ez egy újszülött hordozására alkalmas picike ún félcsatos hordozó.

[link]

Ez pedig egy egyszerű mei tai, ami nem állítható, ezt csak bizonyos méret után szabad használni.


Hordozóválasztásnál nagyon fontos, hogy az együttes testarányaitoknak megfelelő darabot válassz. Ezért érdemes szakemberhez menni, hordozós klubban próbálni vásárlás előtt.

2022. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Én csatost használtam mindkettő gyereknél újszülött kortól, olyat, amit onnantól lehet használni.

Egyrészt mert nem akartam bíbelődni a kötögetéssel, másrészt nem akartam 3-4 felé eszközt megvásárolni. Tudom, hogy állítólag mindenféle tanulmány szerint ez nem a legjobb, de valahogy az az érzésem, hogy azokat a tanulmányokat a marketingesek rendelték meg🙄😅

2022. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!