Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi idős koráig utazott/uta...

Mennyi idős koráig utazott/utazik menetiránynak háttal a babátok?

Figyelt kérdés

Ha már nagyobb a baba, nem zavarja, hogy a lábát nem tudja kinyújtani?

Jobban húzok az olyan ülések felé, amik menetiránynak háttal is beköthetőek eleinte. De ma barátnőm mondta, hogy az nem kényelmes már egy nagyobb babának, és ők olyat vettek a hordozó után, ami menetiránnyal megegyezően beköthető, de dönthető.


2022. dec. 21. 16:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

A lányom nagyon magas, és mégis most két és fél évesen fordítottam csak meg előre. Szeretett "feküdni" az ülésben, egyáltalán nem volt neki kényelmetlen, mondjuk tény, hogy rövid időre szokott autóban ülni, kb két havonta megyünk hosszabb útra, de akkor sem zavarta, nézte a mesét a telefonon azt kész.

Most azért fordítottam meg, mert nehéz már berakni nekem, nehéz levenni a kabátot róla, stb.

2022. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

7 hónaposan semmiképp nem utaztatnám menetiránynak.


Válasszatok forgathatót..


Akkor amikor már utálja esetleg ( nálunk ez nem volt gond) akkor meg tudod firdîtani


9 hónapog semmiképp nem utazhat előre

2022. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Korhazban dolgozom.

Konkretan egy nagyobb fekezestol kitorik egy kisgyerek nyaka menetirannyal szemben ulve.

Nem veletlen a 2 eves kori ajanlas.

2022. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Azért néztem a 0-25 kg ülést, mert azt meg lehet később fordítani. Csak nem tudtam, általában mennyi idős korig kényelmes úgy. De ahogy olvasom, gyereke válogatja.

Muszáj vennünk neki, mert nem csak a lába lóg ki a hordozóból, de a feje is. 6 hónapos mérésen mondta a védőnő, hogy akkora, mint egy átlagos 9 hónapos. Azóta megint nőtt. :D

2022. dec. 22. 06:35
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

2 éves korig háttal volt

Minél tovább annál jobb..

2022. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk hülye vagyok, mert nem 0-25 kg, hanem 9-25 kg. Még nincs 9 kg, kicsit alatta van. Az baj? Magasságra viszont jóval magasabb egy átlagos 7 hónaposnál.
2022. dec. 22. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!