Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikortól nem káros a hátra...

Mikortól nem káros a hátra csatolható, merevített hátú hordozó? Szövött kendő helyett akarja venni anyám.

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem egészen értem, mire gondolsz. Linkej egy példát.
2022. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom én se pontosan, anyám mondta ezeket is. Szerintem olyasmire gondolhat mint a kenguru, mert születése előtt azt akart venni, de akkor még tudtam hogy elsőre káros. De ha egész hordozási idő alatt az, akkor arra sem veszem a fáradságot hogy utánanézzek.
2022. dec. 27. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
A kenguru mindig káros, egyik korban sem javasolt, rövid időre sem, borzalom. Viszont helyette ott a csatos hordozó, azt is lehet hátra tenni, egyszerű és gyors a felvétele.
2022. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A merevített hátú kenguru mindig. Vegyen anyukád csatos hordozót, az hasonló, de nem merevített a háta és jó a terpesze.
2022. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Megszületett már a baba?

Miért nem jó a kendő?

Nem tudom, hogy káros-e ez a fém vázas cucc, de borzalmas kényelmetlen lehet.


Fél éves koráig elől hordozva kendőt javaslok. Utána hátadra kötve mei tai, vagy csatos hordozó.

2022. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A fémvázas cucc max túrázásra való, nem mimdennapi hordozásra, de nem praktikus főleg a súlya miatt.

Ha anyukád annyira akar venni valamit, vegyen egy csatos hordozót. Pl liliputi, magyarinda, maraya, möbius, stb.

2022. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Majdnem egy éves, anyám pedig meg van győződve róla hogy kényelmetlen a kendő. Nem hiszi el hogy nem.
2022. dec. 28. 02:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtok kendőzni és hátra is tudod kötni az a legszuperebb. Teljesen felesleges a vázas, biztos, hogy kényelmetlenebb.
2022. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyád be vegyen ilyesmit, ha nektek a kendő bevált.
2022. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akar venni valamit vegyen egy csatos hordozót, pl Manduca vagy Liliputi, Gremese, ehhez hasonlók.
2022. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!