Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a nemrég...

Mi a véleményetek a nemrég megjelent új Stokke Xplory X Signature black babakocsiról?

Figyelt kérdés

Teszek be egy linket róla aki esetleg nem tudná

[link]


Már voltunk megnézni

IMÁDOM IMÁDOM rögtön szerelem kocsi lett


Igazából igy kompletten vennénk mivel így kedvezőbb mintha külön vennénk.


Igazából amiért mások véleménye érdekel az az,hogy párom azt mondta hogy szerinte legyen egy visszafogottabb(ugyanugy maradna a Stokke X csak más szín )

Mert nagyon feltűnő ez és sugárzik róla messziről hogy egy vagyont fizettünk érte.


Illetve említette hogy szerinte jobb beolvadni valamelyest a többi anyuka közé pl egy játszótéren esetleg ismerkedni,hogy a gyerekünk is barátkozzon mas gyerekekkel a játszón es ezzel a kocsival majd rögtön kinéznek


2023. febr. 24. 22:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
35%
Szép a színe, de egyáltalán nem praktikus, és annyiba kerül hogy azért ennél tökéletesebbnek kéne lennie. Pl terepen jobb kerék, könnyen összecsukható, nagy pakoló rész. Ha ennyi pénzt szeretnék rá költeni akkor olyat valasztanek ami mindenben teljesen tökéletes nem csak szép.
2023. febr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
70%

Nekem egyszerűen csak nem tetszik ez a kocsi 😅

Egyébként Ezt a fekete designt lehet átgondolnám. Nem tudom mennyire melegedne fel, szívná ki a nap.

Nem vok egy babakocsi becsüs, szóval sose azt néztem hogy a szembejövők 100 vagy 400ezret költöttek a kocsira. De tény hogy ezt a márkát kilométerekről kiszúrom, és valóban az jut az eszembe hogy nagyzolni akar anyuka.

Ha mások véleménye érdekel ebben a témában akkor ne vedd meg. Mert a nagytöbbség tényleg így vélekedik ezzel kapcsolatban.

Ha nem érdekel más véleménye akkor pedig olyat veszel ami neked tetszik

2023. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk két kategória tol stokke kocsit... Az egyik a nagyzolós réteg, aki meg akarja mutatni, hogy telik neki 600 ezres babakocsira, a másik pedig a c kategória, a lerúgott, ezer éves darabokkal. A környékünk abszolút nem xplory barát, magas padkák, rossz minőségű járdák, macskakő, sok szintkülönbség miatti lépcsők nehezítik a babakocsis létet. Az akadálymentesítés maximum kezdetleges.
2023. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
76%
Nekem annyira nevetségesen hat, mikor ilyen drága babakocsikat tologatnak, amit megvesznek màr mikor meg se született a gyerek és nem is tudják, hogy szeretni fog e babakocsiba lenni. Egyébként is marha kevés időt tölt egy gyerek a kocsiban, felesleges ennyit költeni rá. Mi a város legújabb részébe építkeztünk, annyi új, hogy még beton út sincs. Tologathatnám ezt az idétlen valamit ott…
2023. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
76%

Nekem olyan mintha egy bébi t-rex ülne egy boton. :D

Eleinte én is nézegettem mert magas kocsit kerestem, hogy ne kelljen mélyre hajolni, de sajnos nem az én ízlésem meg ennyi pénzt nem adnék egy babakocsiért. Feketét se vennék, nyáron nem biztos hogy kényelmes lesz a babának.

Persze ha neked tetszik, megfelel a környezetben amiben élsz, jók az utak, stb. akkor nem foglalkoznék más véleményével.

Ránézésre nem gondolnám hogy ennyire drága, pedig tudom hogy nem olcsó. Biztos lesz aki kinéz ezért is, de anyaként kb. mindenért lesz aki megszól, úgyhogy tök mindegy.

2023. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
85%
Én is nézegettem anno az Xploryt, el is mentünk kipróbálni, de nem igazán találtam praktikusnak, mert ahol mi élünk tele van macskakővel, magas padkával stb. Ez a babakocsi nem ilyen utakra lett tervezve. Végül Cybex priam babakocsit vettünk, szerintem a legjobb választás volt. Itt is elég húzós az ár, de megéri.
2023. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már uv állók :)
2023. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
50%
9es a pelenkázó táskát nem a karfára kell ennél rakni hanem alábtartó alá az hátsó kerekek főlé
2023. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
18 akkor az sem jó,nekem túl lent lenne ami kényelmetlen.
2023. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt álombabakocsi,de aztán kipróbáltam és nem volt jó tolni. Végül egy unalmasabb modellt választottam ami szürke volt,viszont egy kézzel is könnyen toltam.
2023. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!