Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a nemrég...

Mi a véleményetek a nemrég megjelent új Stokke Xplory X Signature black babakocsiról?

Figyelt kérdés

Teszek be egy linket róla aki esetleg nem tudná

[link]


Már voltunk megnézni

IMÁDOM IMÁDOM rögtön szerelem kocsi lett


Igazából igy kompletten vennénk mivel így kedvezőbb mintha külön vennénk.


Igazából amiért mások véleménye érdekel az az,hogy párom azt mondta hogy szerinte legyen egy visszafogottabb(ugyanugy maradna a Stokke X csak más szín )

Mert nagyon feltűnő ez és sugárzik róla messziről hogy egy vagyont fizettünk érte.


Illetve említette hogy szerinte jobb beolvadni valamelyest a többi anyuka közé pl egy játszótéren esetleg ismerkedni,hogy a gyerekünk is barátkozzon mas gyerekekkel a játszón es ezzel a kocsival majd rögtön kinéznek


2023. febr. 24. 22:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
30%

Nekem egyszerűen nem ér ennyit egy babakocsi, pedig megtehetnénk. Nem tetszik a formája, nekem olyan mint valami űrjármű és emellett nekem göröngyösebb utakon labilis, márpedig nálunk azok vannak. Sokan panaszkodnak arra is, hogy nem sokáig használható, gyorsan kinövik a sport részt.

Aztán ott van az a tényező is, hogy mivan ha a gyerek nem szereti a babakocsit.

Engem sem érdekel általában más babakocsija, de ezt messziről kiszúrom a formája miatt. Max megszoktam mosolyogni a mi környékünkön és meglepő, de én is pont azt látom, hogy nem az a réteg veszi, aki gond nélkül megteheti.

Mondom ezt úgy, hogy olyan 3:1 babakocsit választottunk, aminek imádtam a mózesét és a hordozóval is nagyon szerettem használni. A kislányom a sport részt is nagyon szereti és jó tolni, de összeszakadok ha be kell tenni az autóba, szóval én kimondom, hogy nem feltétlenül praktikus választás volt ilyen szempontból. A kislányom 9 hónapos, a hordozó már nem kényelmes neki, a sport meg nem annyira praktikus, így gyakorlatilag ha sokat akarunk mászkálni, akkor mondhatom, hogy 9 hónap-egy évre vettünk egy 3:1 babakocsit. Nekem ez nem ér annyi pénzt, amennyiért a nagynevű márkákat adják. De másfél év sem ér nekem ekkora összeget.

2023. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
26%
Soha a büdös életben nem vennék fekete babakocsit.
2023. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a stokke alapból túlárazott, tehát nekem ez ilyen elvi dolog, hogy nem. Pedig mondjuk ezt megvehetném pont én is, ha szeretném. De valóban vannak hiányosságai, itt a márkát és a nem túl szerencsés dizájnt fizeted. Az autós ülés része tök jó. De egyébként tényleg nem jó ötlet feketét venni. Kényelmetlenül szűk a sport rész, főleg télen, overálban. Egyébként meg csupa műanyag, nekem ez minden, csak nem luxus. A tolókar csak akkor kényelmes, ha magas vagy. Szintén nem szerencsés, hogy a rezgéseket alig nyeli el, a kerék pedig szintén műanyag. Plázában, tök sima felületen valóban jó, de macskakövön, vagy csak egy átlagos járdán, ami tele van kráterekkel, meg szétcsúszott összetételekkel, egy rémálom. Összességében tényleg csak egy csillivilli státusszimbólum.
2023. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
86%

Abszolút nem tartom praktikusnak a kialakítását! A plázában biztosan gond nélkül gurul, de pl. Az én kisfiam az első pár hónapban szinte csak a babakocsiban aludt, rengeteget sétáltam vele, napi 2-3 alkalommal 2 órákat (persze jó idő volt, így szerencsénk volt), na ezzel a babakocsival a mi környékünkön szerintem kínszenvedés lett volna!

Plusz nekem ugyan tetszenek a sima fekete babakocsik, de ebben azok az arany díszítések, hát hadd ne mondjam… elég csicsásak és ízléstelenek, ha szépen akarok fogalmazni. De egyébként ha nektek bejön, mind külsőre, mind a funkcióit tekintve (bar azt gondolom, baba születése előtt ezt csak nagyvonalakban lehet felmérni), akkor nem érdekeljen, hogy ki mit gondol.

2023. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
89%
Bocsánat, hogy ezt mondom, de nekem borzasztó cigányos... Dehát kinek a pap kinek a paplan.
2023. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
57%
Mi direkt feketét kerestünk, nem látszik meg rajta semmi, unisex, nagy meleg az év max 3 hónapján van, addigra lehet ki is növi
2023. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
27%
Vajon mennyire leszek lepontozva, ha megemlítem, hogy ha a praktikumot nézzük, akkor a hordozással jársz a legjobban? Flancolni lehet azzal is, a többszázezres kézi szövött kendőkkel, ráadásul ott egy szűkebb, ergo "elitebb" rétegnek esik le csak az álla. Gondold át!
2023. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

27# Ezzel azért vitatkoznék. Gyakran autózva szerintem a hordozás iszonyat kényelmetlen. Amióta csatost használunk nem, de amíg jó volt neki az autós hordozó, addig imádtam, hogy a gyereket nem kell pakolgatni, kötögetni, csak kikapni hordozóstól, majd át a vázra és mehetünk.

Mostmár más a helyzet, az ülésből ígyis úgyis ki kell vennem, akkor meg már mindegy, hogy hova csatolom utána, de állítom, hogy eme fancy babakocsit már lassan ki is nőné a lányom, ekkora időtartamra meg venne a bánat ennyiért egy kocsit.

2023. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
15%
3éves koráig simán jó de 2 évog 100000% :) nem szívja kia nap mert uv álló
2023. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején karikással nyomtam, nem volt nagyobb macera, mint kivenni a kocsit a csomagtartóból és kinyitni. De a tiéd is jogos pont.
2023. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!