Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a nemrég...

Mi a véleményetek a nemrég megjelent új Stokke Xplory X Signature black babakocsiról?

Figyelt kérdés

Teszek be egy linket róla aki esetleg nem tudná

[link]


Már voltunk megnézni

IMÁDOM IMÁDOM rögtön szerelem kocsi lett


Igazából igy kompletten vennénk mivel így kedvezőbb mintha külön vennénk.


Igazából amiért mások véleménye érdekel az az,hogy párom azt mondta hogy szerinte legyen egy visszafogottabb(ugyanugy maradna a Stokke X csak más szín )

Mert nagyon feltűnő ez és sugárzik róla messziről hogy egy vagyont fizettünk érte.


Illetve említette hogy szerinte jobb beolvadni valamelyest a többi anyuka közé pl egy játszótéren esetleg ismerkedni,hogy a gyerekünk is barátkozzon mas gyerekekkel a játszón es ezzel a kocsival majd rögtön kinéznek


2023. febr. 24. 22:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
7%
Akik itt véleményeznek azoktól kérdezem hogy használtatok Stokket?vagy csak véleményeztek? :)
2023. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
90%

Ferrarim se volt még, ettől még fel tudom mérni h számomra nem praktikus (kicsi, nem car utakra való, a dugóban az is csak araszol)

Emellett nem tetszik, és bitangul túlárazott.

2023. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
89%
Ez a lényege, hogy előbb felmérjük, hogy mit tud, megéri-e, azután vásárolunk. Ez alapján pedig nem vettünk ilyet. Elhisszük, hogy neked ez rosszul esik, de ez van
2023. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Azóta már megvásároltuk végül ezt amit kitettem.

Továbbá is imádom

En olyan helyen élek ahol ez a babakocsi megálja a helyet.

Ide nem kell terep kocsit venni.

2023. febr. 28. 10:50
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Én stokket nem használtam. Stokkes ismerős beszélt le róla. 1x tolhattam is a töltésen.


Nekem sajnos kevés lett vola, (földúton kutyasétáltatás)

2023. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
22%
Jól tetted sztem jókocsi
2023. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!