Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 éves gyereket ciki már...

2 éves gyereket ciki már babakocsiba tolni?

Figyelt kérdés

Tud járni,sőtt szaladni is.

De gyakran elfárad a nagyobb távokon,én pedig nem bírom otis es a szatyrokat is.


2023. jún. 12. 19:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy is.
2023. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Remélem nem de engem ndm is érdekel más véleménye..

Nem érek rá sétálni 1 óra helyett 3at

2023. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem erre találtak fel a az esernyőre csukható sport babakocsikat :-) siman hasznaltam 2 évesnél
2023. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem igen. Egy járó gyereket már nem tolok, ganem setalok, kismotorozok vele. Megnezunk mindent együtt amire kíváncsi és tanuljuk a közlekedést. A sokaig babakocsisok nem tudják a szabályokat, erdektelenek, nem fogják a szülei kezét. Meg vqn nekik szokva, hogy csak bambulnak és beleszolasuk a tortenesekbe.
2023. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Direkt 22 kg-ig terjedő teherbíráaú sportbabakocsit vettünk. Szeretünk utazni, de mondjuk egy városnézést még jó ideig nem fog bírni kétlábon. Cipelni meg nem bírom.
2023. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
4es ha a bölcsiig az út gyalog közel 45 perc lenne, a város másik vegén, és még munkaba is oda kell,érni akkor nem kismotorral sétalgatnál
2023. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

#4. Légyszi linkeld már a kutatást, ami a sokáig tartó babakocsi használatot a KRESZ szabályok hiányos ismeretével köti össze.🤣


Nem, nem attól nem fogja a szülő kezét fogni, mert tolod, amikor elfáradt...

Fura elképzeléseid vannak a gyerekekről. Láttál már olyat amúgy közelről?

2023. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Mi busszal járunk bölcsibe, mert messze van, de nagyon sok bölcsist babakocsival visznek, kb 2-2,5 évesek. Miért kéne elvárni egy bölcsődés korú gyerektől, hogy annyit bírjon járni, mint egy óvodás (még egy óvodás is hamar elfáradhat). Ezért találták fel a babakocsit.
2023. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én bele szoktam tenni, és pont nem érdekel, ki szerint ciki. Van egy útvonal, ahol heti néhányszor végig kell mennünk, ott szoktuk használni. Kismotorhoz túl rossz az út, hosszú is, meg sietünk is. Szóval így a legkönnyebb.
2023. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
Vannak már tényleg nagy lovak, akiknek éppen hogy csak nem éri a lába a földet a babakocsiból, na ő már nem bele való. A kétéves még határeset.
2023. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!