Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 éves gyereket ciki már...

2 éves gyereket ciki már babakocsiba tolni?

Figyelt kérdés

Tud járni,sőtt szaladni is.

De gyakran elfárad a nagyobb távokon,én pedig nem bírom otis es a szatyrokat is.


2023. jún. 12. 19:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Nekem az egyik 1, másik 2,5 éves korig babakocsizott. Egyik gyerek ilyen, másik olyan. Nem akart, nem bírt, nem tudott sétálni, cipelni meg nem bírtam. Ő is kisebb, mint a kortársai, gyengébb is... Ha időre kellett menni, ez van. Vannak/voltak cél nélküli séták, akkor gyakorolta bőven a közlekedést nélküle. Most 3 éves, még csak most mertem eladni a babakocsit, de ha látok kb 3 évest babakocsizni, azon sem csodálkozom.
2023. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
69%
14-es vagyok. 4-esnek üzenem, hogy a nagy ló 3 éves lányom ma úgy jött mellettem a forgalmas utcán + egy zebrán át, hogy végig az ingemet fogta, mert tele volt mindkét kezem virággal. Szépen megállt a zebránál, és jött mellettem szorosan, nagyon büszke vagyok rá. Ennyit arról, hogy nem tanul meg közlekedni... Semmi köze a babakocsihoz.
2023. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!