Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Isofix nélküli gyerekülés?

Isofix nélküli gyerekülés?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Gyerekülést keresek 10 hónapos fiamnak. Anyukámék autójába lenne, így nem mindennapi használatra egy olcsóbb árkategóriára gondoltam és ami még fontos, hogy nincs isofix csatlakozó az autójukban, így olyan kellene, amit biztonsági övvel betudunk kötni. Amiket eddig néztem (élőben), mind isofixes volt. Ki mit ajánlana?

A mi autónkban egy Cybex Premium Sirona T-I Size Plus gyerekülés van, ettől jóval-jóval egyszerűbbet és olcsóbbat keresek.

0-36kg vagy 9-36kg kellene.



jan. 31. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Recaro Young Sport volt, imádtuk. Csak azt már nem gyártják, tehát max használtan tudsz venni.
jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Isofixes ülest is be lehet tenni simàn. Be kell hajtani az isofix csatlakozòkat. Nekünk mindenhol Britax ülèseink voltak, de mi ingyen kaptuk a gyàrbòl.
jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második autóban egy beköthető Besafe ülésünk van, amit használtan vettünk egy ismerőstől, így bíztunk benne, hogy ténylegesen nem balesetes. A kislányom jobban szereti, mint a vagyonokért vett adac tesztes maxi cosit a másikban. :')
febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Joie every stage vagy stages? 0-36 kg, nem isofixes, nem 20 ezer ft de nem is egy vagyon, mint az Adac tesztes ülések nagy része.
febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!