Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok nem isofixes gyerekül...

Tudnátok nem isofixes gyerekülést ajánlani, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés

A szüleim autójába keresek gyerekülést, mert néha ők is szokták fuvarozni a fiunkat. 11 hónapos, a hordozót kinőtte, már nem lehet benne normálisan szállítani. A mi autónkban isofixes ülés van, ha akarnánk, sem tudnánk átpakolgatni.

Olyat akarok, amit menetiránynak ellentétesen is be lehet kötni.

Sajnos látom, hogy csak nem jó minőségű, teszteletlen márkák vannak ebben a kategóriában, ebbe már beletörődtem...

Viszont nem tudom, mennyire kényelmesek, van-e elég hely a lábának, hogy még egy ideig háttal utazhasson.



jan. 31. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Bármely isofixest be lehet kötni csak az övvel is, úgyhogy nem értem a problémád. 🤷
jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Menetiránynak ellentétesen nem tudod bekötni övvel, mert semmit sem tartana. Vagy rögzítitek isofix-szel menetiránynak ellentétesen vagy bekötitek övvel, de akkor előre néz.
jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Maxi-cosinak van isofixes,magát az ülést tudod 360fokban forgatni.
jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A hármas válasszal mi a gond? Ilyet keresel, nem?
jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3,5: nehéz értelmezni a nem isofixes szókapcsolatot, ugye?
jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit.

1) NEM isofixest keresek

2) A hordozót is be lehet fordítva kötni, és vannak nem isofixes, fordítva beköthető gyerekülések, de TAPASZTALAT érdekelne, ezek közül kinek mi vált be.

jan. 31. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Römer Britax First Class Plus volt, 0-18 kg, háttal is be lehet kötni övvel és jól tart, a töréstesztje is jó, nem egy noname márka. Dönteni is lehet.

Nyilván a nem isofixesnek nincs nagy talpa, szóval a lábának túl sok hely nincs.


[link]


Mondjuk itt épp nem elérhető, nemtom máshol van-e, vagy valami utódja biztos van.

jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Huh, ez jó lett volna, de sehol sem látom már forgalmazva. De utánanézek, van-e utódja. Köszi!

jan. 31. 14:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy szlovák Facebook csoportban vagyok benne, ahol egy erre specializálódott bolt eladói adnak tanácsot individuálisan gyerekre szabva a méretei alapján, na meg a kocsi típusa és a rá szánt összeg alapján.

Ha nagyszülők autójába keresel ülést, gondolom nem túl gyakran használjátok majd, szóval valami olcsóbbat keresel. Ezen az oldalon az olcsóbb (de biztonságos), övvel köthető, menetirannyal szemben utaztathato ülések közül a Graco extend-et valamint Joie steadi-t szoktak ajanlani, ezek 105cmig, 18-19kgig jók. 200 euró alatti az áruk.

jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!