Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsi lenne megfele...

Melyik babakocsi lenne megfelelő? Vagy nagyok az elvárásaim? :)

Figyelt kérdés

Szempontok:

Ne a rosszabb minőségű lengyel márka legyen, tömör-nagyobb kerekek, két irányból felrakható részek, és ami megbonylítja.. a sportkarfán legyen az a láb közötti kicsúszásgatló.

Ez leginkább csak a lengyeleknél van, pedig nekem fontos lenne.

Ja és ne fél millió forint legyen. Lehet csak sport vagy 2:1, 3:1..



febr. 23. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én "lengyel vackom" a harmadik gyereket szolgálja ki hiba nélkül, amúgy nagyon szép még mindig, ötpontos biztonsági övvel és kicsúszásgátlóval. Stabil cucc. Ja, lépcsőn nem cipelem, autóba sem teszem, mert arra van egy kicsi, gagyi sport külön, de már az sem nagyon, mert gyorsabb és praktikusabb magamra kötni.
febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bexa ideal.

Én nagyon szeretem, tök kényelmes és praktikus.

febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Az eddigi tippek: dorjan, bebetto, bergon, bexa... Mind lengyel 😂
febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%
13as, igen mert ilyen feltételeknek, ilyen árkategóriában kb csak azok felelnek meg.
febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!