Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi feladás postán?

Babakocsi feladás postán?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy -hogyan lehet feladni babakocsit(hordózót)postán? Be kell csomagolni(ha igen mibe)?Mennyibe kerül?..minden érdekel ezzel kapcsolatban

köszönöm



2013. ápr. 12. 11:08
 1/5 anonim válasza:

Ajánlott levélként fel lehet adni 2kg-ig. 2kg-n Felül már standard postai csomagot ajánlom az 20kg-ig jó. Nem számít mekkora becsomagolva csak ne legyen több 20kg-nál ez 1190Ft-ba kerül. Próbáld meg összecsukni és berakni egy nagy dobozba vagy buborékos fóliába tekerni. A lényeg az, hogy úgy add fel, hogy ne legyen baja ha esetleg megütődne.


Feladás: Postára bemész kérsz egy zöld csomagszállítót amit ki kell tölteni (de segítenek benne)

Jah és érdemes magán a csomagon is hagyni egy fehér lapot ahová pecsételnek vagy ragasztanak.


Amit papírt kapsz róla azokat meg tartsd meg! Ha elveszne a csomag azzal lehet reklamálni.

2013. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mpl futárnál (20kg-ig) 1550ft,jól becsomagolod,pl kukazsákba.
2013. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Még egy tipp. Ha becsomagolod a babakocsit kívülről ne látszódjon, hogy micsoda van a csomagolás alatt nehogy valami enyveskezű szemet vessen rá.
2013. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább a futárt választanám
2013. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kukazsákba tekertem be, mivel nem volt akkora dobozom, és nem is tudtam szerezni, de végülis annyira nem is akartam feltétlenül dobozban postázni. 100l-es kukazsákot szétvágtam a forrasztás mentén, és ezzel körbetekertem a kocsit, én eléggé betekertem, asszem 4 db kukazsákot használtam fel hozzá. Majd vastag cellux-szal is körbetekertem, hogy egyben maradjon. Majd egy viszonylag egyenes felületre ragasztottam egy A4-es méretű lapot, erre írtam a feladási adatokat, tehát a címet. Utána már csak el kellett cipelnem, a postára. Mivel így nem standard csomag, tehát nem dobozban van, így drágább a posta, de nem sokkal. 20kg alatt kukazsákban 1770ft-ért viszi el a posta. Semmi baja nem lett a szállítás során, és hamar, 2 napon belül megérkezett az ország másik végébe. Nem is olyan bonyolult ez, mint ahogy gondolod.
2013. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!