Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi babakocsitok van és...

Mennyi babakocsitok van és miért van több?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk csak egy volt, szándékosan olyat vettem, ami télen-nyáron, újszülöttől nagybaba korig kiszolgál minket.
2015. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekünk 4.

Egy otthon a 10 hósnak és egy a 2,5 évesnek.

Egy van az egyik mamánál, és egy a másiknál, ezek mindkettő örökölt babakocsik. Nagyszülők messze laknak (250, 300 km), így amikor megyünk hozzájuk, nem foglalja a helyet a csomagtartóban a kocsi.

2015. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1 volt, az minőségi. Tökéletes volt arra az 1 évre.
2015. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekünk 2 volt, van. egy olyat vettünk amit újszülött kortól használható ameddig csak szeretnénk.de egyszer 300 km utaztunk és rájöttünk hogy nagy helyet foglal, ezért vettünk egy esernyőre csukhatósat, így kisebb helyett foglal. csak emiatt van 2.
2015. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 volt.
2015. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy veszek egy 10 ezreset itthonra. Van egy minőségi, amit nem akarok majd agyonmosni, hisz elfogom adni, ha kihasználtuk. Viszont kertes házban lakunk+ 2 gyerek az udvaron. Ha hozzáérnek mondjuk homokozós kézzel, tuti egyből piszkos lesz a drága kocsi. Így arra gondoltam veszek egy régebbi stílusút amit az udvaron használhatunk.
2015. júl. 7. 10:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha az udvarra jó, az utcára miért nem jó?
2015. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekünk kettö.


Egy 12 kg-skombi kocsit vettünk, ami csak szétszerelve fért be az autóba. Ezt imádtam, de mikor a nagyobbik lányom 1 éves lett, és repülövel utaztunk többet, plussz az autóba utáltam mindig ki-be pakolgatni a babakocsit, vettünk egy kisebb kocsit.

Lényeg az volt, hogy a kicsi kocsi egybe össze lehessen csukni, legyen könnyü, de tudjon bene majdnem teljesen feküdni(sokáig aludt még babakocsiban utközben).

Igy a kicsi kocsi maradt az autómba, a naggyal meg a faluba mentünk.

Most a kisebbik lányom 3 éves a nagy babakocsit már eladtuk, a kicsit meg nagyon nagyon ritkán, ha pl egésznapos városnézésre megyünk akkor elvisszük még.

2015. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utcára is jó.Csak baromi nehéz, amit én kinéztem kicsi pénzért, nagy kerekekkel. Ez nekünk hétköznapi használatra nem megfelelő, sokat tömegközlekedünk.
2015. júl. 7. 10:24
 10/14 anonim ***** válasza:

- 1 újszülött babakocsi

- 1 sport babakocsi

ennyi van /volt, de az újszülött babakocsit már el is adtuk uh már csak a sport van, az kisebb, könnyebb használni.

ELég 1 babakocsi sztem (persze aki mondjuk a mamánál is tart az más kérdés)

2015. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!