Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Budapest anyukák tényleg nem...

Budapest anyukák tényleg nem lehet a babkocsival a mozgólépcsőt használni?

Figyelt kérdés
Több cikk is volt erről tavaly. Utazunk kellene és főleg a metró jönne szóba azonban olvastam hogy nem engedik a mozgólépcső használatát babakocsival? Ez valóban így van vagy lehet bátran közlekedni?

#mozgólépcső #utazás babakocsival
2016. máj. 30. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
metros mozgólépcsőn nem engedik.egy hurcis csoportban láttam és hallottam róla én is
2016. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem találkoztam ezzel. Mi mentünk.
2016. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van lift (4-es metró), ott biztos nem, ki is van rakva a piktó. A többi helyen szerintem nagyon nem lehet máshogy megoldani...
2016. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ahol van lift ott nem is mennék mozgólépcsőn. Van kengurunk de szerintem a babának meg is kényelmesebb kocsiban főleg ha meleg van.
2016. máj. 30. 14:52
 5/8 A kérdező kommentje:
*meg is = mégis
2016. máj. 30. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha van kengurud en azt csinalnam, hogy a metroban abba tennem, az utcan mega babakocsiba. Ha tobben mentek akkor gondolom nem kell egyedul cipelned a kocsit. Igy legalabb biztos nem szolnak.
2016. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, melyik metró. Az egyes metrónál le tudod vinni a kocsit, ha ketten vagytok, mert ott csak pár sima lépcső van. A kettes metrón konkrétan ki van húzva a babakocsi jel, vagyis hogy tilos babakocsival menni. Úgy szabad a 3-ason, hogy veled van valaki, aki fogja a gyereket, te meg összecsukott babakocsival mész le, vagyis így együtt szabályos lemenni a mozgólépcsőn. De nem csak ez a baj, hanem hogy pl. ÚPKP-ban vagy a Lehelen, stb. egy csomó lépcső vezet lefelé (nem mozgólépcső) a metróig...


Mi a belvárosban lakunk, igyekszünk elkerülni a metrót, mint a tüzet, a 4-es meg minket nem visz A-ból B-be, de ott van lift. Mi kenguruzunk, ha metróra kerül a sor, de őszinte leszek, inkább a taxi néha napján.

2016. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a 4-es és a 2-es metróról lett volna szó, de inkább megoldom villamossal.
2016. máj. 31. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!