Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Peg perego book kocsija van...

Peg perego book kocsija van valakinek?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem tudni, hogy lehet e hasznalni mint melykocsit. Kisfiunknak vettuk ezt a sportkocsit. Pontos neve Peg Perego Book Classico. Nem book plus!!!! Most talan jon a kisteso, gondoltuk veszunk ra csak mely reszt. Ugy tudtuk hogy lehet. De a hasznalati utmutatoban nem irnak semmit, csak annyit hogy az autosulest ra lehet csatolni. Nagyon remelem, hogy nem kell masik kocsit vennunk. Mert ezt imadom
2016. aug. 4. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Erre a fajtára mózest nem lehet tenni.A hordozót is csak úgy lehet,hogy a sport rész szinte teljesen dönthető,és arra lehet menetiránnyal ellentétesen rátenni a hordozót.A youtube-on van is fent egy videó ami mutatja a végén.
2016. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaaj neeeeee.... azt hittem megusszuk a kocsivasarlast... de ugy latszik muszaj lesz :( :( :(
2016. aug. 4. 14:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem azzal a ganciomatic system-mel lehetseges. Bar nem tudom pontosan mi az. Ugy irtak az autosulest azzal lehet. Azt hittem a mozest is... mikor vettuk a kocsit, akkor meg nem volt szo tesorol
2016. aug. 4. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehetne,ha leszerelhető lenne a sport rész.De ez nem olyan.Ha peg peregobam gondolkodsz a P3 olyan.Én nagyon szeretem.
2016. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem maradok a booknal. Csak plusosat. Koszonom a segitseget
2016. aug. 4. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet? Éppen ilyen kocsit készülök venni. Néztem videot, ott a sport részt is meg lehetett fordítani (tehát le lehet venni. Akkor azt is csak a plusnál lehet? a simánál nem?
2016. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor a plust nezted. A simat nem lehet forgatni... de imadom igy is csak is peg peregot vegyel. :) leges legjobb :) nincs parja es naaaagy
2016. aug. 4. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!