Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött baba ruhatára...

Újszülött baba ruhatára ennyiért drága?

Figyelt kérdés

50-es és 56-os méretben, méretenként:

- 5-5 db rövid és 5-5 db hosszú ujjú body

- 3-3 db lábas nadrág

- 2-2 db nadrág

Illetve emellé 56-os méretben még 2 db kisruha


H&M és Sinsay webshop-ból szállítási költséggel együtt összesen 38.000 Ft-ért


Persze tudom, emellett kell még sok más holmi is, csak egyelőre ezeket találtam, ami szimpi volt. Kislány lesz, első baba, nyáron fog születni. Szeretnénk neki minőségibb ruhákat venni semleges színekben, amit el tudunk majd rakni a kistesónak későbbre, ha pedig már nem kell, akkor el szeretném majd adni, ezért is szeretnék inkább minőségi ruhákat.


Szerintetek ez így reális ár?

Illetve nyári babának mi az, amiből érdemes még szülés előtt bevásárolni?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2021. márc. 24. 20:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
50-esből felesleges ennyi, rugit viszont egyet sem írtál. Legalább addig fontos lenne, amíg a köldökcsonk nem esik le, ha egyébként nadrágozni akarsz, akkor is. A pénz szerintem nem vészes, de sokkal olcsóbban is ki lehet hozni.
2021. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%

50-esből egyet se vennék (egyébként a Sinsay 56-os kb. 50-es hm), 56-osból kellhet több.

Kicsit soknak tűnik az ár, még úgy is, hogy jellemzően hm-ből vásárolok. A múltkor 33 termékért fizettem 32 ezret.

2021. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az ár az rendben van alapvetően. Az összetételére már kaptál tanácsokat 🙂
2021. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

56-62 kell inkább.

50 felesleges, hacsak nem lesz korababa.

2 gyerek után pedig mindegy milyen márkás, fillérekért fogod tudni eladni, ha egyáltalán sikerül. Így csak azért ne vásárolj "márkát " Bár a sinsay nem valami márka szerintem.

2021. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Hat ha en ujra csinalnam 0 db nadragot vennek ebben a meretben 0 db kisruhat.csak body es rugdalozo! Legpraktikusabb! 50t nw vegyél ha kell is max 3 hétre max kicsit nagy ra az 56 na es? :)

Az ar meg realis

2021. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%
Kisnadrág ekkora felesleg. Legpraktikusabb bady, rugdalozó.
2021. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Azért azt is vedd figyelembe, hogy vajon mekkora lesz a baba? A fiam például olyan hosszal született, hogy kapásból 62es ruhákat kellett ráadni. :/
2021. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyen nadrág nem kell, egyet sem adtam rá. 50-es méret vagy nem kell, vagy 1-2 body maximum, kinövi hamar. Az 56-ossal is úgy számolj, hogy 1 hónapos korában már kelleni fog a 62-es. A másik, ami nekem kicsit rosszulesett anno, cukik nagyon a mintás bodyk, jó sokat vettem, de utána ráadod a rugdalózót (amit te nem vettél, de kelleni fog) és nem fog látszani a minta, úgyhogy akár sima fehéret is vehetsz, az olcsóbb. Kisruha nem értem minek. Ez egy kicsi újszülött lesz, body és rugi kell neki, nem fog még divatozni, majd nagyobb méretböl veszel csini ruhát.
2021. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Mi környezettudatosságból csak turiban vásároltunk csinos, jó minőségű ruhákat kb. 200-250 ft-os áron, szóval ha össze számolom, hogy ugyanezt mi 6-7 ezerért beszereztük, akkor igen, drága.


És minöségre simán vannak olyanok, mint a sinsay vagy H&M, el lehet őket tenni 2. babának is. Egyébként ezek nem is számítanak "minőségi" ruhának, Marketplaceről vettem 6 db H&M bodyt még az elején, 250 ft-os darabáron azt is.


Ne értsd félre, nem rá akarlak besz3lni a használt ruhákra, tudom, hogy sokan nem szeretik őket, de ha nem zárkózol el mereven, azért érdemes benézni egy-két turiban, rengeteg szuper babacucc van.


De amúgy, ahogy írták, 50-esből felesleges ennyi cuccot venni, és ha nyári baba lesz, hosszuujjú body sem kell nagyon sok. Nadrág helyett még tényleg jobb az első 3 hónapban a rugdalózó.

2021. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

A lányom a kiírt időponton 4200grammal született, pedig én 45kg/160cm vagyok alapjáraton. Nem is maradt nagy, utána már ő volt a legkisebb alkatra az oviban. Babának mégis akkora volt, hogy nem volt rá jó az 56os méret, sem az egyes pelenka. Második babám 3300gramm/49cm volt, tehát teljesen átlagos súlyú és kb másfél hétig volt rá jó az 50es méret, kaptunk ajándékba egy 5 darabos F&F body csomagot 50es méretben, kettő nem is volt rajta az ötből, szűk lett mire elővettem.

Én egy pár 56os ruhát vennék és inkább 62-től felfele táraznék be bátrabban.

2021. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!