Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött baba ruhatára...

Újszülött baba ruhatára ennyiért drága?

Figyelt kérdés

50-es és 56-os méretben, méretenként:

- 5-5 db rövid és 5-5 db hosszú ujjú body

- 3-3 db lábas nadrág

- 2-2 db nadrág

Illetve emellé 56-os méretben még 2 db kisruha


H&M és Sinsay webshop-ból szállítási költséggel együtt összesen 38.000 Ft-ért


Persze tudom, emellett kell még sok más holmi is, csak egyelőre ezeket találtam, ami szimpi volt. Kislány lesz, első baba, nyáron fog születni. Szeretnénk neki minőségibb ruhákat venni semleges színekben, amit el tudunk majd rakni a kistesónak későbbre, ha pedig már nem kell, akkor el szeretném majd adni, ezért is szeretnék inkább minőségi ruhákat.


Szerintetek ez így reális ár?

Illetve nyári babának mi az, amiből érdemes még szülés előtt bevásárolni?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2021. márc. 24. 20:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
47%

Én nem vettem 50-eseket, az 56osban a lányom elveszett, nagyon gáz volt :(

Minden lógott rajta, csak sírtam rajta, hogy egy darab normális ruhája nincs, vegyél nyugodtan 50-est is párat.

H&M jó nagyok is, 3 hós bodyt még hordott az egy évesem.

56-osakat is 5-6 hónapig hordtuk.

2021. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy a Sinsay és a H and M nem túl nagy márka ilyen téren, hogy eladd. Én is vásárolok náluk, ne értsd félre, de nekünk van rengeteg Gap, Next, Name it, Ted Baker, Ralph Lauren, Ugg, stb ruhánk is amik klasszisokkal jobbak és nagyon drága márkák, de a kutyának nem kell max fillérekért..

Egy használt Sinsay bodyért nem adnék én se egy fillért se, újonan megveszem 3495 kb 5 db, ami 700 ft darabár, hónapokig hordjuk aztán annyi, sok tropára is megy kuka, ami meg szép állapotu elajándékozom. Eladni? Mégis mennyiért ami 700 újonan? 200ért?

2021. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%

"H&M jó nagyok is, 3 hós bodyt még hordott az egy évesem.


56-osakat is 5-6 hónapig hordtuk."


Akkor ott nem a body volt nagy, hanem a gyerek mini. 🙊

A hm teljesen méretarányos, nem nagy. Teljesen átlagos méretekkel rendelkező gyerekeim vannak, 1 hónapig használták az 56-ost.

Vicces is lett volna 1 évesen 62-est húzni rájuk. Akkor hordták a 80-86-os hm-eseket.

2021. márc. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
41%

Rövid ujjú body,és rugdalozo,ezek kellenek egy újszülött ruhából 56 vegyél pár darabot meg 50 méretet is vehetsz 1db-1 db sokat ezekböl a méretekböl nem kell .mert a gyerekek eleinte gyorsan nőnek az én lányom pl volt olyan hogy 1 méretet nőt az első hónapokban.

Csini ruhácskák majd mikor már tud járni következő tavasszal akkor vegyél.

Amúgy sok ruhát nem érdemes most megvenni ,mert nyáron lesznek le árazások nyár végén boltokban .

2021. márc. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%

Mindegy, milyen márka, olyan max. 100-200 forintért kelnek el a használt babruhák ebben a méretben, mert az emberek nem hajlandók használtért többet adni és mert nagyon sokan akarnak eladni, lévén ekkora ruhákat mé kevés ideig vagy semeddig se hordja a gyerek. Aki meg márkát venne, az nem vesz használtat.

Szerintem is az egybe rugdalózók a legjobbak.

Hogy mekkora kell, az meg annyira babafüggő. Az egyik gyerekem rögtön 62-essel kezdte, nem ment rá már a kórházban se a bátyja által már kinyújtott 56-os se. Illetve ráment, csak hát nem tudott nyújtózkodni :)

2021. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
16%

23: Tény, nem volt nagy a gyerek, 50 cm és 2600 grammal született, most 2.5 évesen is 85 cm és 12 kg, nem kövér típus az tény, de nekem van barátnőm akivel egy nap szültünk, neki a fia 55 cm volt és 3490 gramm és H&M bodykat ők is csomó ideig hordták a kicsiket, jóval tovább mint a beleírt.

Pár napja volt egy kérdés, H&M méretezésről, mindenki azt írta jóval nagyobb, ritka ilyet olvasni, hogy nem.

Ha csak mellé tettem egy H&M bodyt egy más márkáéhoz képest és és föld hosszra szélre is.

2021. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy a lányom most mint írtam 2.5 évesen 85 cm 12 kg most hordunk 86-osakat mindenből!! A barátnőm fia akiről írtam szintén, 88 cm és 12.5 kg a fia, ők is 86-osakat hordanak.

Ha te egy évesen akkoráka adtál rá inkább a tiéd volt óriás.

2021. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg se merek szólalni. Lányom 7 hónapos 10 kg, 72cm, 80as ruhákat hord 😄 szóval nagyon babafüggő, de tényleg.
2021. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
87%
Lányom 1 évesen 80 méreteket hordott.
2021. márc. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
90%

"Pár napja volt egy kérdés, H&M méretezésről, mindenki azt írta jóval nagyobb, ritka ilyet olvasni, hogy nem."

Ez teljesen attól függ, hogy milyen más márkákhoz vagy szokva. Én a hm-en kívül többnyire next, lidl-ös, aldis és ff-es ruhákat veszek. Na azokhoz képest egyáltalán nem nagy a hm, teljesen beleillik a sorba. Igazság szerint olykor-olykor kisebb is. Pl: 110/116-os (4-6 éves) hm-es póló a 98/104-es (2-4 éves) lidl-ös pólónak felel meg. Egyidőben hordja a 110 cm 16 kg (átlag magasságú és fogpiszkáló vastagságú) 5,5 éves lányom, mindkettő most kezd rövid lenni. (Kabátból egyébként fordítva van: hm-es 110-es akkora, mint a 110/116-os lidl)

A kisebb most lett 2 éves, hónapok óta 92-es hm-es body-t hord. Ő sem óriási 90 centihez 12,4 kg.

Egyébként hivatalosan egy méret a ráírt centiIG jó, ezért se nagy s hm, inkább a többi kicsi. Pl: cunda-s pólóból már most 122/128-as kell 110 centire. Inkább ez a nem normális.

2021. márc. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!