Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött baba ruhatára...

Újszülött baba ruhatára ennyiért drága?

Figyelt kérdés

50-es és 56-os méretben, méretenként:

- 5-5 db rövid és 5-5 db hosszú ujjú body

- 3-3 db lábas nadrág

- 2-2 db nadrág

Illetve emellé 56-os méretben még 2 db kisruha


H&M és Sinsay webshop-ból szállítási költséggel együtt összesen 38.000 Ft-ért


Persze tudom, emellett kell még sok más holmi is, csak egyelőre ezeket találtam, ami szimpi volt. Kislány lesz, első baba, nyáron fog születni. Szeretnénk neki minőségibb ruhákat venni semleges színekben, amit el tudunk majd rakni a kistesónak későbbre, ha pedig már nem kell, akkor el szeretném majd adni, ezért is szeretnék inkább minőségi ruhákat.


Szerintetek ez így reális ár?

Illetve nyári babának mi az, amiből érdemes még szülés előtt bevásárolni?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2021. márc. 24. 20:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%

Se sinsay-t, se H&M-et nem tudsz jó áron eladni (max ha Disney mintás).

Erre ne alapozd a vásárlásod.

Igazuk van az előttem szólóknak: a kisruha felesleges, vegyél rugdalózót vagy napozót.

50-ből max 1-2 darabot.

2021. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
50es meretbol tenyleg eleg 1-2 body+rugi. Nekünk kellett,mert bar nem korababa volt (41+5),de 48cm volt. Nadrag szinten nem tul praktikus,amig pici,neked is konnyebb lesz rugi+body kombinációban
2021. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyári lányom van, főként napozó volt rajta az elején. Pamut rugdalózó kell, 1-2 vastagabb is, pamut kardigán, kiszokni estére esetleg.

Egyik gyerekem se született nagynak, de nem hordtak 50-és ruhát egyáltalán.

2021. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%

Nyári babám van, rövid bodykat hordott leginkább meg hosszút és főleg éjszakára rugit. Meg a napsütés miatt a levegőn kis vékony sapkát adtam rá.

Illetve a kórházból egy kapucnis pulcsiban vittük haza.

Nekem a legjobb tapasztalatom az f&f-es ruhákkal van.

2021. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy a nadrágot egyelőre hagyd.. a 68-as mérettől már lehet értelme, de addig számomra sokkal egyszerűbb volt a rugdalózó. Voltak amúgy nadrágjai (örököltünk sok ruhát) és egy alkalommal adtam csak rá és soha többet.
2021. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az én lányom időre jött, 49 centivel és 3 hétig 50-es ruhákat hordott.. nálunk pont az volt a baj, hogy egy darab 50-es nem volt otthon..
2021. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyári gyereknek napozó kell nadrág helyett. Meg pár vékony, ujjatlan rugi, rövidujjú body több, és hosszúujjúból csak pár darab. A ruhának semmi értelme fekvő gyereknél, csak a nyakában lesz folyton. Ha akarsz ilyesmit, olyat vegyél, aminek van beépített alsó része, mert egy sima szoknyácska csak önsorsrontás.
2021. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%
15, 68-astól viszont már ne talpast vegyen, kúszás-mászáshoz talp nélküli az ideális.
2021. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél nem vettem 50-es cuccot, 49 centi lett, elveszett a ruháiban. Második lányomnál ezért okos voltam, és vettem pár ötvenes rugit. Mint egy kiselefánt, akkora volt. :D Na de milyen jól jött később, a harmadik gyereknél, milyen snájdig volt a fiam a pont ráillő ötvenes rózsaszín rugiban!!!! Annyi jóérzés volt bennem, hogy egy darab fotó se készült róla benne. :D
2021. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos választ, ezek alapján újratervezem inkább a vásárlást 🙂


A kisruhát ismerősi körben kislányos anyukák ajánlották, mert annyira "cuki", de ezek szerint ez is felesleges most még, csak plusz költség lenne, de túl sok praktikusság nincs benne.


Használt ruhát nem szívesen vennék, bár tudom, hogy ez nem túl környezettudatos hozzáállás. Sok hirdetést megnéztem már rengeteg oldalon, turiba nyilván most a covid miatt nem mentem, de nekem az a tapasztalatom, hogy nem igazán lehet kapni semleges színű minta nélküli babaholmikat. Részben ezért veszek inkább újat, nem tehetek róla, viszolygok attól a sok Disney és egyéb mesefigurás mintás holmitól, na meg a sok rózsaszíntől.

2021. márc. 24. 22:57
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!