Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ráadjátok az agyonhasznált,...

Ráadjátok az agyonhasznált, bolyhos, foltos ruhát a gyerekre?

Figyelt kérdés

Mindig megy nálunk ezen a vita.

Anyós hozza az agyonhasznált ruhákat, az egész csupa bolyhos, foltos, amit ki se lehet szedni belőle.

A párom szerint tökéletesek itthonra, ő is ilyenekben nőtt fel stb.

Szerintem viszont undorító. Nem vagyunk erre rászorulva, hogy ilyeneket hordjon a gyerek, még itthon sem. Nem vagyunk csövesek, nélkülözők.

A párom ilyenkor nagyon mérges, hogy én ezzel lecigányozom, lecsövesezem az anyját, mert nem teheti meg, hogy új ruhákat vegyen. Nincs is ezzel semmi probléma, hogy nem tudja megvenni, de ilyen agyonbolyhosodott ruhákra semmi szükség, inkább ne hozna semmit. Amúgy a Pepcoban van pár 100 Ft-ért ruha, ha már annyira hozni akar.

Ti ráadjátok a boholyból álló, koszos, foltos ruhákat a gyerekre? Mi ilyeneket otthon a kutya alá szoktunk rakni, nem felvenni, de leginkább kidobni, elégetni szoktuk.



2021. máj. 5. 10:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ilyet nem adom rá, de nem is puffogok rajta ha hoz, szépen megköszönöm és megy a szekrény tetejére, utána meg kidobom, vagy leadom használt ruhaként, játszós ruhát pedig veszek a pepcoban pár ezerért. Ha nem mondanád a férjednek, hidd el, nem fogja megkérdezni, hogy miért nem az a bolyhos, foltos ruha van rajta, amit anyós hozott. A férfiakat egyáltalán nem érdekli miben játszik a gyerekük.
2021. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Bolyhosat raadom, foltosat, csak akkor ha picit foltos. De pl. mikor telibefosta a hatat, volt, amit kimostam, mert remeltem kijon belole, de full sarga maradt a hata ugyhogy kihajitottam.

Egyébként en is anbyit csinalnek, hogy elrakom, aztan ugyis kinövi a gyerek aztan meg oda lehet adni raszoruloknak, mert ok nagyon orulnek neki.

Azt megkerdezhetem, honna veszi ezeket a ruhákat anyosod? Ezek a ferjed kiskori ruhai? Vagy turkaloban veszi vagy honnan?

Mert turkaloban is van csomo jó ruha olcson, amiknek semmi baja, van, ami nem is volt használva. Szóval ott sem kell a foltosat megvenni, meg a szakadtakat. De lehet felreertettem, csak ugy kepzeltem el, hogy mivel nem tud uj ruhákat venni, biztos turiban veszi.

2021. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
Nincs ilyen ruhája a gyerekemnek, így rá sem tudom adni.
2021. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, honnan veszi őket. Elrakom én is a szekrénybe, de már ömlik ki belőle. Kidobni nem lehet, azért is mérges.
2021. máj. 5. 12:29
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem adnék rá koszos ruhát, ami másé volt. A bolyhos játszani oké. Amúgy szemetet nem szabad égetni, az legalább olyan gáz, sőt...
2021. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%

14!

Hogy lesz mérges? Megszól, hogy miért nincs a gyereken a ruha amit adott? Mondd azt, hogy pont tegnap volt, vagy csak a mamához öltöztesd abba. Vagy talán átnézi a kukátokat? :D

2021. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Tedd ki egy szatyorban kuka mellé ,írd rá hogy baba ruha. Elviszik majd. Én itthonra raadom a halvány foltost. Minden body foltos,úgy eszik mint a kismalac. Egy ketto van orvoshoz járós,ami makulátlan . Viszont én a bolyhosodást nem bírom,azt olyan kellemetlen megfogni is. Az kuka.
2021. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem olyat ami nem tetszik,vagy foltos,bolyhos szakadt eleve nem adok egyik gyerekre sem de ha gyerekem maga foltozta össze és nem jön ki folt akkor itthon is elhasználjuk.
2021. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
El szoktad égetni a már elhasználódott ruhát? Hát nem tudom, biztos jó dolog, hogy te ítélkezel másról?!
2021. máj. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi baj van azzal, ha bedobjuk a kazánba és el ég.
2021. máj. 6. 07:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!