Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sokszor jártok így? Árulok...

Sokszor jártok így? Árulok most egy h&m kisfiú kabátot,5-en odaírják,hogy érdekli őket,beállnak rá,de vagy nem válaszolnak,vagy nem kell nekik.Annyira idegesítő,hogy válaszolni se képesek,hogy kell e nekik vagy nem.

Figyelt kérdés
2021. aug. 14. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Sokszor nem, de jartam mar így. Pont a heten volt valaki, aki ramirt, hogy neki kell az a játék amit meghirdettem,de megnezne elotte. Mondom oke,2 napig szorakozott, hogy na akkor most tud jonni. A 3-nal mar nem is reagaltam es nem irtam vissza. Ha elsore nem tudott eljonni, amikor irta hogy jon, akkor ne is irjon. Megveszi majd mas.

De abszolut ilyen is van, hogy odakommentelnek. En oda szoktam mar irni, hogy privatban irjon ram, ha kell. Nekem ne lajkolgassak, meg irjanak a kép ala, mert ezzel nem vagyok elorebb.

2021. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez mindennel így van, én számítógép alkatrészeket árultam, volt hogy az ötödik érdeklődő vitte csak el.
2021. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem is már 19-en oda írtak,de még mindig nem adtam el...

Mire jó ez?!

2021. aug. 14. 14:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok ilyen volt. Én már nem tartogatom senkinek. Aki először utal vagy hamarabb jön érte, annak adom.

Ha stopol, válaszra max fél napot várok. Ha dolga is van, annyit tud írni, hogy bocsi, este írok vagy valami.

2021. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet törlöm ezt a hírdetésemet és felteszem újra,hogy aki utal is rá,az írjon csak üzenetet,ne szórakozzanak már.
2021. aug. 14. 14:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rendszeres minden más terméknél is.
2021. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesítő már komolyan...
2021. aug. 14. 14:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az én kérdésem. Nekem is már a facom kivan a zsibis anyukákkal.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2021. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8as,igen,egyetértek.Miért csinálják ezt amúgy?most is már két órája várok,hogy válaszoljon a kommentre...Miért nem lehet oda írni,hogy kell e vagy nem?Nem értem.
2021. aug. 14. 14:19
 10/14 A kérdező kommentje:
Férjem sokszor mondja,hogy rakjam már fel a gyerek ruhákat eladni,sok van.De mondom neki milyen macera alig akarja elhinni.Sok hitegető,válaszolni is luxus,ja meg rakd el légyszi fizetésig stb.
2021. aug. 14. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!