Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Akik 30 hétben mosták ki a...

Akik 30 hétben mosták ki a baba ruhákat,hogyan tároltátok azokat? Sima vasalás,majd be a szekrénybe?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Édes mindegy mikor mosod ki a ruhákat (és hiába a sok 'baba öblítő',ha nincs semmilyen érzékenyése az is lehet a teljesen átlagos eddig használt..) ugyan úgy ha megszáradt irány a szekrény,vagy ha szoktad akkor a gyűrötteket vasalni érdemes előtte.


Én nem sokáig bajlodtam ezzel.Mire megszáradt egy ruha és a szekrénybe került 5 másikat lebukott,és adhattam rá.Volt olyan ami 10 percet alig volt rajta.Büfi ide vagy oda mindig vissza szaladhat egy kis hami.:D

2021. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom te mit értesz 30 hétben.


Én 34 hetesen mostam. Hajtogattam majd szekrény. Sosem vasaltam semmit a 2 éves fiamnak sem, most sem fogok.

2021. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor elég ha símán megy a szekrénybe?

Ami nagyon gyűrött azokat vasalom,meg ami közvetlen érintkezik a bőrrel.

30 hétben vagyok,arra értettem.

Most még szép idő van,és erőm is hozzá, na meg egy pörgős kisfiam. 😁

2021. szept. 16. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Én egy adagot (amit a kórházba kellett vinni) kimostam a 35. hét körül, amikor bepakoltam a kórházi táskába, nem tudom mi a neve, ilyen zárt kis ruhatároló zacskóba lett behajtogatva.


A többit kimosta a férjem, amíg én bent voltam.


Viszont nem vasalgattam, emlékeim szerint a férjem sem, csak azokat amiket nem sikerült szépen teregetni 🙃


De édes mindegy mikor mosod, semmi baja nem lesz a ruhának ha előbb állsz neki.

2021. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!