Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért csak rózsaszín ruhákat...

Miért csak rózsaszín ruhákat ad rá szinte ?

Figyelt kérdés
Ha valamit veszek és nem tetszik neki rá sem adja a gyerekre sógornőm . Fél éves a kicsi . Csak nagyon csajos ruhákat ad rá , főleg rózsaszínt fehéret és sok Minnie egerest vagy a Marie cica Stb..

2022. febr. 23. 14:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem nekem nincs gyerekem .
2022. febr. 23. 14:37
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert az tetszik neki. Végül is az ő dolga, hogy mit ad a saját gyerekére.
2022. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze oké , de miért kell ezt ennyire behatárolni ? Már elgondolkoztam rajta hogy ha legközelebb viszek valamit gyorsan rá adom hogy legalább egyszer lássam rajta .
2022. febr. 23. 14:42
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Ne vegyél neki ruhát!

Utálom, ha valaki a gyerekeimnek ruhát vesz! Én is azt szeretem rájuk adni, ami nekem tetszik. Ennyi.

Egyedül nővérem tudja eltalálni, hogy mi tetszene, mert egyezik az ízlésünk.

De mindenki mástól pénzkidobásnak érzem, ha ruhát hoz!

2022. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél ruhát más gyerekének.

Vagy a stílus nem fog tetszeni anyukának vagy a mérettel lesz probléma.

Téged miért zavar, hogy olyan ruhákat ad rá?

2022. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom . Nem vagyok az a nagyon rózsaszín habos babos csaj . Olyan nehezen hagyom ott ha látok valami szépet neki . Ezért veszek mindig .
2022. febr. 23. 14:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell ruhát venni más gyerekének.Attól,hogy neked az tetszik,neki meg nem.Valóban lehet méretprobléma is.Fölösleges.Anyósom is egy darabig hordta az unokáknak a ruhákat,hiába mondtuk,hogy nem lesz jó,mert már kicsi,vagy túl nagy,mire belenől addigra évszakváltás van,rossz a minősége,nem szereti a gyerek sem.Mostmár kiskamaszok,leszokott róla,mert a gyerekek maguk is megmondták neki,hogy nem tetszik nekik amit vett,nem veszik fel.Majd a sajátodnak olyat veszel ami neked tetszik.A lányomat egyébként én is csajos színekben öltöztettem amég volt beleszólásom😂.Már 13 éves,azt vesszük meg,ami neki tetszik.
2022. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Már bocs, de én se adok a gyerekre olyan ruhát, ami nem tetszik, csak mert valakitől azt kaptuk ajándékba. Azt meg aztán főleg zokon venném, ha egy találkozáskor az ajándékozó direkt ráadná a gyerekre, csak hogy lássa rajta. Öltöztesse a saját gyerekét, ha nincs neki, akkor meg vegyen játékbabát, ne az enyémen élje ki az ilyen irányú ingereit.

Én amúgy megértelek, én is imádok ruhácskákat venni a lányomnak, de pont emiatt nem is szeretem, ha ajándékba kapunk. És én is zömében csajosan öltöztetem. Ez van, majd kamaszkorában másként fog öltözni, a saját ízlése szerint, egyelőre még van beleszólásom. Azért, mert valaki nem annyira rózsaszín, habos-babos, attól még én ugye öltöztethetem úgy a gyerekem, ahogy nekem tetszik?

2022. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Èn is maximum otthonra adom azt a gyerekre, ami nekem nem tetszik. Tuti jò szìvvel adod, de vegyèl inkàbb màsr vagy olyat, amk az ő ìzlesük :)
2022. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Hát biztos az lenne az utolsó, hogy átlépted a küszöbömet, ha elkezdenéd kérdés nélkül öltöztetni a gyerekem. Add a koszlott ruháidat majd a te gyerekedre. Nem a te gyereked, nincs beleszólásod. Jézusom, de jó, hogy nincsenek ilyen rokonaim.
2022. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!