Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Akik már nem akarnak több...

Akik már nem akarnak több gyereket elszoktàtok adni a kinőtt ruhàkat, felesleges játékokat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ingyen odaadom ami pedig olyan azt eladom.
2022. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ruhacsomagonként vagy hogy szoktad? Facebookon? Kisfiam 5 éves de mindene megvan születése óta. Kiságy, bébijáték, kiruha minden. Mi mindent újba vettünk, szinte nincs is turkàlós vagy örökölt ruhája így eladni akarom.
2022. márc. 2. 14:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon veszik meg azt vettem észre. Nekünk is van csupa márkás cuccunk, nem gagyi, újak, de senkinek nem kell nagy pénzekért.

Pl: Ugg csizma, gyerek, gyakorlatilag új, feltehetném 8-10 ezerért, a kutya se venné meg, mert többnyire az emberek lekakálják hogy UGG, 1-2 ezerért kelne max el

De én utálok gyűjtögetni szóval én eladtam ennyikért is, nem azért mert rászorulunk, hanem mert a semminél több, sok kicsi sokra megy, a gyerek kapja meg úgyis nem én rakom el.

Nagy pénezkre ne számíts.

Ami rosszabb állapotú kicsit meg oda adtam ingyen.

Én azért nem adom a jobbakat is full ingyen mert sajnos akkor tudjuk kik vinnék el lerohasztani kb, mert ingyen van.

Ha felteszem 2 ezerért akkor már ez a réteg nem fog jelentkezni, csak normálisabbak.

Nagy pénzekre ne számíts, amit jobb áron adtam el az a kiságy (12e), babakocsi (25e), pihenőszék (10e)

Ruhák max tényleg ilyen 1-2 ezerért mennek el a legjobbak is, overall, cipő.

Póló ilyeneket kb inkább kinder tojásért, gyümölcsért cserébe teszem fel

2022. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Már nem próbálom eladni, fillérekért se veszik meg, pedig csak újszerű ruhákat adnék el, azt is pl 20 db ruhát 3000ért, de így se kell senkinek. Próbáltam drágábban, olcsóbban, darabonként, nagy csomagban, postázom is, de így se megy el.

Eddig nem volt senki, akinek odaadhatnám, most egy rokonom próbálkozik gyerekkel, úgyhogy nekik félretettem.

A nagyobb dolgokat eladom, a játékokból is csak az értékesebbeket. Apróbb játékokat csomagban apró pénzért, de az is vagy elkel, vagy nem.

2022. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy hol laksz. Budapesten hamarabb van vevő, mint egy kisebb településen. Én Budapesten mindent el tudtam adni amit akartam, de Szolnokon esélytelen vagy sokáig van fent és egyszer csak felbukkan valaki. Én is mindig kiírom, hogy postázok szívesen.


A baba szoba dolgokat biztosan el tudod adni, azok kelendőbbek, mint a ruhák. Ruhából szerintem kisebb csomagokat csinálj, a darabosakat max a településen belüli embereket mozgathatja meg, de pl én sem fektetek energiát találkozóba 1 nadrág miatt..


Árképzés alapján ruhákból a 200,-/db az, amiért még kiadnak pénzt az emberek. Kabát/overál 1000-2000/db.

2022. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kis faluban lakok. Vettek is egy ruhacsomagot ami 110-116 méret egyben. Eredeti ára volt vagy 50-60 ezer de lehet még több, 20 ezerért adtam el, de olyan kabát is volt benne amit 10 ezerért vettünk. Igen, hallottam, hogy kb etetőszék minden csak feléért megy vagy még annyiért sem. De nem akarom rakosgatni meg most nem dolgozok, kis pénz is jól jön.
2022. márc. 2. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fillérekért tudom eladni a ruhákat, vagy annyiért se.

Most is van egy nagy halom, szerintem odaadom az ukránoknak.

2022. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak azt adom el, ami tényleg nagyon szép állapotú maradt, ami picit is használtabb azt mindig elviszem a védőnőnek.

Én azért nagyjából mindent el tudok adni, pedig egy kisebb faluban lakom.

Persze nem nagy összegekért. A kabátok, overálok, alkalmi ruhák mindig nagyon hamar új gazdára találnak.

A kisebb dolgokat, mint póló pl azokat csomagban teszem fel.

2022. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaa és pl két 3in1 babakocsit is adtam már el, mind a kettőt 90ezerért.

Játszószőnyeget is fél nap alatt elvitték. Elektromos hintát 25 ezerért (35 volt újonnan). Persze ezek mind gyakorlatilag tökéletes állapotúak voltak.

Szerintem érdemes meghirdetni, előbb-utóbb úgyis lesz rá vevő.

2022. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!