Miért ne vegyek az unoka húgomnak ruhát?

Figyelt kérdés
Az anyja megkért hogy ne vegyek, de nehéz megállni mikor látok olyat ami tetszik .

2022. márc. 7. 14:29
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Mert gondolom kismillió van, nincs rá szükség, rossz méretet, minőséget veszel, stb.
2022. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
93%

Van már rengeteg ruhája, a saját ízlése szerint akarja öltöztetni, nem akar ruhát kapni másoktól bármilyen okból...

Ezer és egy oka lehet, hogy megkért. Meg is sértődhetsz rajta, és el is fogadhatod intelligens emberként :)

2022. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
95%

Saját magad válaszoltad meg a kérdésedet, azért, mert az anyja megkért. Majd a sajátodnak annyit veszel amennyit akarsz.

Nem hiszem, hogy bántani akarna ezzel. Mi áprilisra várjuk a babánkat, és ha valaki venni akar neki valamit én is azt mondom, hogy mindegy mit csak ruhát ne, mert van elég. Nem kell egy ezredik valami.

2022. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
90%

Ezt mar parszor kerdezted itt.


Mert neki nem tetszik amit veszel, es o akarja oltoztetni a sajat gyereket.

En is utaltam ha valaki ruhat hozott, altalaban sosem volt jo.

Majd ha lesz gyereked vehetsz neki, max ha annyira akarsz, vegyel egyszinu feher bodyt, vagy menjetek el egyutt, o kivalasztja melyik tetszik neki es te kifizeted ha annyira venni akarsz.

2022. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nincs gyerekem és párom sem . Szóval csak rajta tudom esetleg "kiélni " magam sajnos . Pedig próbálok olyat venni ami neki tetszene . Nem értem ez neki miért probléma. Jó szívvel adom .
2022. márc. 7. 14:35
 6/48 A kérdező kommentje:
Én még nem kérdeztem .
2022. márc. 7. 14:35
 7/48 anonim ***** válasza:
91%

De latod nem tetszik neki, hagyd ra, az o gyereke. Vegyel mesekonyvet vagy hasznos jatekot, pelenkat, babatorlot.

Nem kell raeroszakolnod magad, felnott no vagy , ertsd meg amit ker.

2022. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
94%
Èld ki magad valami masban. Idegesitő az, mikor a ,,jòakarok" nem tudjàk betartani a hatàrokat.
2022. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
93%

Én sem szeretem ha ruhát vesznek a gyereknek. Nem tetszik, nem jó a méret, nem jó az anyag...

Inkább kérdezd meg, hogy éppen mire van szüksége.

2022. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
91%
Mert az anyjának mas az ízlése
2022. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!