Miért ne vegyek az unoka húgomnak ruhát?

Figyelt kérdés
Az anyja megkért hogy ne vegyek, de nehéz megállni mikor látok olyat ami tetszik .

2022. márc. 7. 14:29
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
83%
30. És eltudod fogadni, hogy más nem ilyen, vagy csak az helyes szerinted, ahogy te látod a dolgokat?
2022. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
61%
Ha a masik oldalon lennek, en eleve megkerdeznem mire van szukseguk, ha csak mint barat megyek es mondjuk nem 1x egy evben. Ha meg surubben jarnek, en orulnek ha megmondanak mire van szukseg, mert szivesen adnek olyat amit nem muszajbol adnak ra, es orulnek neki.
2022. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
0%
31. És te el tudod fogadni, hogy vannak ilyen emberek (főként idősebbek) akik akkor se fogják megkérdezni mit vegyenek ha a fejeden pörögsz? 😅
2022. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
87%

A pelenka tema is ugyanez...

Hoznak joszandekbol, de nem kerdezik meg milyet. A pamperset nem adom ra mert kifolyil a kaka belole. Bocs ha ennek az ajcsinak nem orulok. Es nem halatlan vagyok, csupan bosszant h kidobnak ra sok sok penzt, feleslegesen. Ugyanez a cipo is. Hiaba vesz a mama cipot a kinaiba a gyereknek, soha nem fogom raadni.. foleg, hogy napi szinten latja. Gaz, akarhonnan nezzuk, bincs igaza a kerdezonek!

2022. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
51%
31. De itt nem is öreg a kérdező. És érdekes nálunk megértik. Talán mert kinyitom a szám és nem bólogatok minden hülyeségre 🤷‍♀️
2022. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
44%
35. Szerinted az bólogatás ha megbecsülöm a rokonaimat? Gratulálok a sok eszedhez! 🤦🏻‍♀️
2022. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
57%
36. Én nem azzal becsülöm meg őket, hogy minden baromságot benyelek. De hát kinek mi :)
2022. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt gyerekszobám és nem esik nehezemre illendően megköszönni ha valaki ad valamit. Benned miért kelt ez az egész ennyi rossz érzést és írsz olyanokat hogy “minden baromságot benyelek” meg “bólogatok minden hülyeségre”. Amikor csak úgy viselkedek ahogy egy jól nevelt ember teszi? 😂
2022. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
61%
38. Ja te vagy a jól nevelt, aki szerint nekem nem volt gyerekszobám, neveletlen vagyok, nem becsülöm meg a családom stb stb. Kommenteken keresztül sértegetsz mindenkit, de te vagy a jó kislány. Tudod mit? Legyél. Nagyon letojom mit gondolsz, a továbbiakban meg verd a melled egyedül. Szia! :)
2022. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Szimpla kérdést tettem fel, nem sértegettem senkit veled ellentétben, de ugye legjobb védekezés a támadás 😁😅

Neked is szia!

2022. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!