Miért ne vegyek az unoka húgomnak ruhát?

Figyelt kérdés
Az anyja megkért hogy ne vegyek, de nehéz megállni mikor látok olyat ami tetszik .

2022. márc. 7. 14:29
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
66%

Ha nehéz megállni hogy megvedd

- a, vedd meg, majd jó lesz ha lesz saját gyerekednek. Ami neked tetszik, lehet a sógornőnek nem,

- b, vedd meg, add oda valakinek, akinek szüksége van rá.


Ne legyél értetlen, megkért hogy ne hordj oda mindenféle ruhát.

2022. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
57%
Pepco ruhák? :D
2022. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell indok. Azért ne vegyél, mert az anyja megkért rá.
2022. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Igen pepcoból többnyire. Miért mi azzal a gond ?
2022. márc. 17. 20:09
 45/48 anonim ***** válasza:
68%
A pepcos ruhák minősege silány. Eleve kisebb, mint a beleírt méret, és még össze is megy. Az anyag meg bolyhosodik.
2022. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
72%

Én például szeretek a gyerekeknek ruhát venni,én sem örülnék ha mindig tele lennének ruhával és nem lenne okom menni venni..:D

Persze jó érzés,ha az ember kap,de nem töménytelen mennyiségben.Jobb az amikor elmegyek és én nézek ki neki olyat amit szívesen rá is adok utána.


Ami meg a Pepco-t illeti..azért kérdeztem,mert nem a legjobb minőség.Én se a legdrágább boltokban állok meg,de nem is a legolcsóbbakba,maximum ha játszótérre vagy átnőni veszek ruhát.

De az én egyik gyerkőcöm már pl 2-4 havonta nő ki egy méretet,így neki biztos hogy nem szívesen fogadnék el Pepco ruhát,vagy játszóterezni tudnám max ráadni olyan "had vesszen" ruha darabként.Nem mondom,hogy minden ruhájuk rossz,de a legtöbb alkalmatlan hosszútávú használatra.Mosástól fakul,a varrás sokszor gyenge,az anyag sem a legjobb a legtöbb esetben.

Kik,Sinsay ugyan ez.Vannak jó ruháik,de a legtöbb wish jellegű kínai cucc amit pl én se mindenhová adnék rájuk.


A csecsemőnek még azt mondom,hogy jó is,naponta kb 3x biztos át kell öltöztetni.Vissza bukik,kifolyik a pelenka,én tejezem össze..

Arra a pár órára és lehányni tökéletes.


Ha nagyon venni is akarsz beszéld meg vele előre,hogy szeretnél venni a kicsinek ruhát,és elfogadja-e.Igen válasz esetén próbálj meg mondjuk nem 10-et venni egyszerre,hanem vegyél egyet ami normális (ezek is normálisak,de vázoltam hogy mi okból nem örül neki feltétlenül hogy olyat viszel..).Azt rá tudja adni mondjuk dokihoz vagy sétára is.


F&F,C&A,H&M ruhák árban nem vészesek és találsz köztük olyat amit biztos,hogy ő is rá adna.

2022. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
36%
C&A és a H&M is ugyanolyan ratyi lett az utóbbi időben mint a Pepco. Szétmállik a varrásnál vagy a patentnál. Az ára bezzeg nem ezt tükrözi. Mellesleg “méret hibásak” vagy nem tudom mi alapján számozzák de az én 72 centis gyerekem a 74-ben konkrétan elveszik és a 68-t is simán rá tudom adni még legalább 1 hónapig.
2022. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
50%
En kifejezetten szerettem a peocos bodykat! Egy ket rugi is van onnan, sose volt bajom veluk :)
2022. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!