Hany szett ruhat vegyek meg?

Figyelt kérdés

Pl. 6 darab body (rovid ujju), 6 darab body (hosszu ujju) es 6 darab rugdalozo eleg? Vagy tobb kell? 8 fejentkent? + 2-3 sapka, 2-3 par zokni. Azenkivul alvozsak is kell, ugye? Tehat a kerdesem az lenne, hogy eleg amit irtam mennyisegileg, vagy vegyek tobbet? Koszonom szepen elore is a segitseget.


U.i. Bocsi, nincs ekezetem.


2022. márc. 14. 19:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Lemaradt

Ez csak a kezdocsomag lenne, tehat 56-os meretek. A tobbit kesobb vennem meg.

2022. márc. 14. 20:00
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem vegyél több bodyt esetleges balesetekre. És nagyobb méretet is. Lehet nagyobb lesz a babád.

Esetleg használtan vegyél pár bodyt ha tudsz és akarsz mert eleinte sok lehet a baleset

2022. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Mikorra várod a babát? Nyárra pl. nem vennék ennyi hosszú ujjú bodyt és rugit. Az elején lehet, hogy érdemesebb rugalmas pólyával próbálkozni, mint alvózsákkal, de ez csak egy tipp, nézz utána.
2022. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 Koszonom szepen. Akkor veszek 62-est is. De ha a body 62-es, ra fog menni az 56-os rugdolozo? Ezer bocsi, ha nonsense dolgot kerdezek.
2022. márc. 14. 20:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Vegyél több méretben rugit is
2022. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
# Julius elejere, de ugye johet akar ket hettel is korabban, persze kesobb is. Oh igen, a polya, arrol meg is feledkeztem. Jo otlet.
2022. márc. 14. 20:09
 7/18 A kérdező kommentje:
Azert is erdekel foleg a mennyiseg, mert ugye nem akarok keveset venni, de sokat sem. Ujakat veszek. Eddig senki sem ajanlott fel semmit (persze nem is varom el senkitol sem), illetve eleg lepukkant turik vannak a kornyeken, ott ugysem lesz semmi. Es persze osszevasarolni meg ujbol nem akarok sok mindent, marmint feleslegesen, mert nem 2 forint 1 darab.
2022. márc. 14. 20:13
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
56 os méretet nem vettem,csak kaptam!Majd meg látod milyen gyorsan nő!Esetleg amiben haza viszed,az lehet 56 os,meg azon kívül egy kettő!Nagyon nem vennék 56 os méretet.A pólya nagyon jó,de nem nyári babának!Nagyon meleg,tuti beleizzadna!Az enyém imádta,mert nagyon fázós volt,viszont ő decemberi.Vigyázz!Attól hogy újszülött,nehogy túl öltöztesd,mert veszélyes is lehet!
2022. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Mosastol is függ. Mennyit fogsz mosni? Van szárító gépetek? Vegyél többet és több méretben. Ne a legdragabbakat. Sok babára az 56os kicsi lesz pár hét után. Sok lesz a szennyes, bukhat a baba, kakis baleset stb.
2022. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Szia! Nekem az a tapasztalatom, hogy tök felesleges a sok ruha, főleg, hogy nyárra várod a picit. 7 db hosszúujjú body, 7 db rövidujjú body, 2-3 rugdalózó, 2-3 kisnadrág bőven elég. Nem fog semmit csinálni konkrétan- nem kell minden nap friss ruhát tenni a babára, semmi baja nem lesz, ha 2-3 napig ugyanazt hordja. (Nyilván ha összekakilja vagy bukja az más :) )

Én 74-es méretig táraztam be első kötben, addig is nyugi van. :D

2022. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!