Hany szett ruhat vegyek meg?

Figyelt kérdés

Pl. 6 darab body (rovid ujju), 6 darab body (hosszu ujju) es 6 darab rugdalozo eleg? Vagy tobb kell? 8 fejentkent? + 2-3 sapka, 2-3 par zokni. Azenkivul alvozsak is kell, ugye? Tehat a kerdesem az lenne, hogy eleg amit irtam mennyisegileg, vagy vegyek tobbet? Koszonom szepen elore is a segitseget.


U.i. Bocsi, nincs ekezetem.


2022. márc. 14. 19:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#9 A mosas nem problema, ha kell mosok gyakran, persze nem szeretnek sok idot elpocsekolni ilyesmire. Szaritogepem nincsen. De nyaron azert ez nem nagy gond. Persze, kozben epp nezegetek a neten a kicsinek. Olyanokat is, amik pl. 5 akar 7 darabos szettek, de szepek, meg a feher is, mert vannak rajta allatkak. A nemet nem tudjuk, ugyhogy akarmilyet nem is vehetek.
2022. márc. 14. 20:23
 12/18 A kérdező kommentje:
#10 Szia. Hat remeljuk, hogy nem lesz bukos. :) Persze ez kiszamithatatlan. Sokkal nehezebb ez a vasarlas, mint en azt valaha gondoltam. Sok kulonbozo tanacsot, otletet kapok. En meg, mint a fejetlen csirke, ugy szaladgalok es meg semmink sincsen. :/ A bababoltban is csak pislogtam, hogy mennyi minden van es kell is. XD A ferjem ferfi, o is csak nezett, de nekem illene tudni a dolgokat. Csakhat nem igazan van baba a kornyezetemben, bar ez gondolom nem kifogas. :D
2022. márc. 14. 20:28
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Jobb ha van több mintha ne lenne. Napi 3 bodyval számolj (szopi közben is tejes lehet a body, mellé folyik a pelus tartalma, később a nyaladzas.

Ha pl minden másnap akarsz mosni vagy ritkábban akkor inkább legyen több. Vegyél olcsobbakat is akár turibol is. Hamar kinovik a kis méretű ruhákat

2022. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát nálunk az elején 6bol 6 pisi/hígfos (bocsi) a bodyra is rossz hatással volt.

Én facebookon vettem egy zsák használt ruhát jó helyről, életet mentett. Volt hogy 20 kellett 3 nap alatt, volt hogy 2.

2022. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó az a mennyiség amit írtál, rugibol biztosan nem kell 6-nál több, legyen talpa a ruginak és akkor zokni sem kell. A zokni lejött a lábáról úgyis, amíg ilyen kicsi volt. Nyáron nem kell 6 hosszúujjú body csak 2, és 56-os méret kb. 1 hónapig lesz jó rá.
2022. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell túlaggódni. Úgy is menet közben látod meg, hogy mi az, amiből kell több. Nekem pl feleslegesek a rövidujjú badyk, mert annyira nincs meleg. És kevés a hosszú ujjú, mert mindig visszajön a tej. A hálózsákból is vettem még utólag. Szóval legyen mindenből, de majd alakul, hogy miből kell több.
2022. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Márciusi gyereknek se kellett ennyi hosszú ujjú.
2022. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%
2022. márc. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!