Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mivel fehérítitek a babák...

Mivel fehérítitek a babák fehér ruháit?Klórral nem szabad?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmivel. Sajnos a gyerek minél nagyobb lesz, annál több kosszal fog járni (önálló evés az maga a folt-rémálom), bizonyos dolgokat, mint a fehérítés én elengedtem. Nem jó, ha a kis bőre ilyenféle kemikáliákkal érintkezik. A foltokat marhaepe-szappannal, vagy a nagyon makacsokat kis folyékony Vanish-sel kezelem, amit ezek nem szednek ki, azok maradnak a ruhában.
2023. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan folt még nem volt amit a marha-epe szappan ne hozott volna ki. Ha lesz a jövőben az jó lesz játszósnak vagy elbúcsúzunk tőle, de nem fehéríteném.
2023. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel


Hosszabban nagyobb hőfokon mosom


EnnYi

2023. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer ami nagyon foltos volt, azt beáztattam domestos fehérítőbe. Utána moshattam, vasalhattam ki háromszor magas hőfokon mire elment a borzasztó szag, és a rossz tapintás, soha többé. De legalább a foltot örökre belefixálta a ruhàba. Nem fehérítek azóta, ami foltos, nem jön ki, úgy marad.

Vettem régebben a rossmannan izzadságfolt eltávolító sprayt, volt ünneplő ruhája amire próbából ráfújtam, és kiszedte a makacs kajafoltot, pedig azt hittem dobhatom ki a ruhát, de szerencsére nem.

2023. ápr. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Frosch foltisztitojával ha makacs folt vagy semmivel.
2023. ápr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki a napra.
2023. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kiváncsi Bp válasza:
Trisót használok beáztatom a cuccokat vagy lefújom hideg zsíroldóval és mehet rendesen a mosógépbe, Ez nálam bevált. Fiú létemre sok unokával ez megy.
2023. ápr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!