Tényleg szinte lehetetlen eladni a baba -és gyerekruhákat?

Figyelt kérdés
Van lányom és fiam is. Rengeteg kinőtt ruha. Jobban járok, ha elajándékozom?
2023. aug. 27. 09:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon olcsón szoktam őket több darabos szettekben eladni. A márkásak jobban mennek, de a pepcosat is eladtam már. Veszteséges olyan szempontból, hogy sokkal kevesebbért tudom csak eladni, mint megvettem, de nekem megéri az a pár fillér is. Az is bevétel nekem, és helyem is felszabadul. A pénzt vissza tudom forgatni az újabb ruhácskákba.

Na meg ugye az én védőnőm nem kérte, mikor felvetettem hogy odaadnám, azt mondta ajándékozzam el. De nincs kinek. Nekem így lassan de biztosan eltűnik minden.

2023. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 100 Ft/db áron nem tudom eladni a teljesen újszerű állapotban lévő ruhákat, de még azokat sem, amik soha nem voltak a kisfiamon. A drága kabátok, amiről nem mondanád meg, hogy használt, meg alig volt a gyereken, nem mennek el 1000/1500 Ft-ért sem.
2023. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%
Utolso,ugyanez. Nem kell senkinek mar,max ingyen elviheto,akkor. A takkoban is eleg jo aron vannak gyerekruhak mar, pepcoval egy arban. C&a lett brutal draga. H&m a ketto kozt van valahol, de silanyabb is. Reserved be egy egy kulonlegesebb darabert megyek be csak.
2023. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom eladni. Még a jó állapotú, alig használt ruhát sem veszik meg pár száz forintért sem. Inkább elajándékozom rászorulónak, minthogy itt tárolgassam.
2023. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%
manapság már minden gyerekre olyan iszonyú mennyiségű rha jut, szerintem aki használtan VESZ, az borzasztóan antiszociális ember kell hogy legyen... nálunk ahányszor gyereket vár valaki a családban, összedobunk egy bababutikot a nagymama házában (ő a családfő, meg nála férnek el a holmik, ott tárolunk rengeteg mindent), és kiválogatja belőle azt a kétszáz bodyt, ami tetszik az ízlésének... majd ha kinőtte, visszahozza. venni csak akkor vesz bárki bármi babaholmit, ha az az előző unokatestvér születésénél még nem volt feltalálvaXD
2023. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyi no waste csoportba szoktam felrakni, cserébe többnyire positörlőt, pelust, lisztet, cukrot, tojást vagy kólát kérek vagy valami megunt gyerekkönyvet. Így el is adtam meg nem is, fizettek is érte meg nem is.
2023. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Neten hirdetett használt gyerekruhát én se veszek. Megmondom őszintén lusta is vagyok időpontot és helyet is egyeztetni plusz elmenni érte. Inkább elmegyek turiba. Vagy, ahogy fentebb írtàk veszek újat pepcoból, sinsayből, reservedből, esetleg h&m-ből. Ami nekem volt felesleges azt tovább ajándékoztam, mert mi is kaptunk sokat.
2023. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi bababörzén vettünk használt ruhákat, ahogy elnéztem, ott elég jól elmentek a ruhák. Azt mondjuk nem nagyon tudom elképzelni, hogy én ott töltsem a napom a ruhákat árulva.
2023. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sose adtam drágán, mert csak szabadulni akartam tőle, de így meg nem éri meg foglalkozni vele. Plusz ahogy viselkedik/kommunikál némelyik vevő, az főleg felhúz, azóta kidobálom őket. Én nem fogom az időm és türelmem vesztegetni.
2023. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szinte lehetetlen,ha sikerül is, akkor is csak gombokért tudod,és csak a szépeket.Én ezért mindent elajándékozok,a nagyon szép állapotú dolgokért max gyümölcsöt kérek a gyerekeknek.Így gyorsan lesz gazdája,és azért azt a potyalesőt kiszűröm ezzel,akinek ingyen kell minden, akkor is ha nincs rá szükség,max eltüzeli.Amit ajándékba adok,azt is azért megnézem kinek.Nyilvan csecsemő ruhár nem adok olyannak,akinek nincs csecsemője,mert tudom,hogy akkor ő azt vagy eladni ,vagy eltüzelni viszi.
2023. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!