Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van esélye meggyógyulni a...

Van esélye meggyógyulni a kisbabának ha tüdőgyulladással együtt született?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze. más baja nincs? időre született?
2013. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 héttel hamarabb, 3,5kg 53cm, 5 percig láttam a kislányom, utána átvitték koraszülött osztályra, amúgy már nem koraszülött. Egészségesnek tűnt, de a légzését segíteni kell és infúziót kap, nagyon hiányzik. Én vagyok az édesapja.
2013. szept. 26. 21:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem rögtön vitték át, de ugye elviszik a babákat fürdetni meg amik ilyenkor szokásos dolgok.
2013. szept. 26. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Minden oké lesz, az én fiam 2 és fél héttel született hamarabb, tehát nem volt koraszülött. 2 órás korában zihálva vette a levegőt, ezért lekerült a kora osztályra, ahol kiderült tüdőgyulladást kapott mert hideg volt a műtőben (sürgősségi császár volt) pár napig infúziót kapott, és támogatták a légzését. 3 óránként lemehettem hozzá + a látogatási időben is ott lehettem, amennyit csak lehetett ott voltam vele. Rossz volt úgy látni, és akkor azt hittem sose kerülünk haza, de 10 nap alatt letudtuk. Erősek a babák :)
2013. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és már elmúlt 6 éves :) teljesen egészséges :)))
2013. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekünk is sürgősségi császár volt, mert a köldökzsinór a nyakára volt tekeredve és magas volt a pulzusa a babának. Így ahogy mondod lehet hogy ott is hideg volt a műtőben és megfázott, de nekem azt mondják vele született tüdőgyulladás.
2013. szept. 26. 22:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Én ott voltam, de nem volt hideg szerintem.
2013. szept. 26. 22:06
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet. pl ha nem tiszta a magzatvíz az is okozhatja, de gondolom még sok más is. De minden rendben lesz :)
2013. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást! Nagyon vártam már a kislányom és itt vagyok a nagy bizonytalanságban. A feleségemnek meg még rosszabb lehet.
2013. szept. 26. 22:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha "megfelelő" intézményben kezelik és más baj nincs, akkor szinte 1000%, hogy meggyógyul! Jobbulást a babának, Nektek pedig kitartást!
2013. szept. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!