Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrcseppet orrszívás előtt...

Orrcseppet orrszívás előtt vagy után kell és mennyit kell várni vele?

Figyelt kérdés
Az van ráírva, hogy orrszívás után, de nem pont előtte kellene? Hányszor kell orrszívózni? 2 hónapos a kisbabám és sajnos náthás lett.

2017. jan. 12. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A fizologiás sóoldatot először, utána szívod ki.
2017. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először a tengervizes orrsprayvel befújsz neki, vársz egy kicsit és utána leszívod. És az orr cseppet a tiszta orrába nyomod mert az akkor tud igazán hatni ha tiszták az orr járatok.
2017. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha előtte adnád, az orrszívóval kiszívnád a beadott orrcseppet is, így értelmetlen lenne.

Tehát az orrcsepp a tiszta (orrszívózott) orrba kerüljön.

Ha szükséges -ilyen kicsinél biztosan- előtte használhatsz tengervizes sprayt, hogy feloldja a benti tartalmat, es könnyebben távozzon.

2017. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Én saját magamon tapasztaltam, hogy a tengervizes orrspray a világ legnagyobb átverése. Konkrétan semmit ne csinált az én orromban, és nem csak egyszer próbáltam...
2017. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!