Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nem igazán tudtam hogy hová...

Nem igazán tudtam hogy hová irhatom ki.. Kismama vagyok és durván szorulásos. Mit tudnék tenni ami nem káros a babának és használ is?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam a MagneB6 hasmenést csinált. Probld ki.
2017. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, paraffin olajat kaptam, napi 2 evőkanál, reggel és este, és 2 nap alatt megszűnik a gond.
2017. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ricinus olaj, sok mozgás, napi egy evőkanál zabkorpa kefírbe reggelente, alma
2017. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem éhgyomorra a hideg tej vált be.
2017. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is szedek Magne B6-ot, és iszom tejet is, semmi bajom tőlük.

Nekem az vált be, ha 1-1 napot kihagyok a terhesvitaminból, és csak folsavat veszek be helyette. A terhesvitamin okozhat szorulást, azt hiszem a vastartalma miatt.

2017. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magnesolv italpor, 10-szer annyi mg van benne, mint a magneb6-ban, nödoki javasolta szorulásra, laevolac szirup, utifümaghéj, reggel két teáskanál kicsi vízben elkeverve.
2017. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mindket terhesség alatt durván. Koffeinmentestejes kávét ittam, mellé aszalt szilvát/szilvalekvárt kanalaztam (nem időkihagyással)...ez általában segített...:-D
2017. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mira gyogyviz
2017. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szedsz vasat?

Egyébként aszaltszilva vagy/és szilvalekvár nagyobb adagban.

2017. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup hosszútávon, glicerines kúp azonnali segítségre. Rost gazdag táplálkozás (teljes kiőrlésű kenyér, zöldség, gyümölcs )
2017. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!