Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 20 hónaposom októberben kezdi...

20 hónaposom októberben kezdi a bölcsit, de én nem mehetek be vele. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Reggel az udvaron át kell adnom az óvónőknek, ők beviszik és én menjek dolgokra. Nem hiszem, hogy ez így rendben lesz aggódom 😪

Óvónő válasza az volt, hogy ők sem értenek egyet ezzel, de covid miatt ez a szabály...

Amúgy jó intézményről van szó, nem könnyen jutottunk be, jobbat nem találunk a környéken, de ez a dolog nem hagy nyugodni. Mit tehetek, hogy ne legyen gond?



2021. szept. 1. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Bölcsödei gondozók veszik át.

Nálunk bölcsiben és oviban is be lehetett menni a beszoktatás alatt. Rövidebbre zártak a szoktatást, de első 2 nap be lehetett menni.


Amúgy a nagy bölcsis beszoktatásán első alkalommal 3 percet voltam bent, másikon 15 percet. Harmadik nap kérték hogy ne menjek mert jól veszi

2021. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni, akkor remélem itt sem lesz gond, mert alapjában véve társaságkedvelő a kisfiam, csak az első néhány percben megilletődik
2021. szept. 1. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Covid ide vagy oda nálunk van beszokatás. Én biztos utána járnék mert nem véletlen lett így kitalálva a rendszer
2021. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Èn ebbe nem mennèk bele. Lepasszolni vadidegennek, akihez nem kötődik, nem bìzik benne.. Kizàrt.
2021. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Már nem bölcsödei gondozó hanem kisgyermek nevelő😁

Most szoktattam a fiam és a 2 hetes beszoktatás megy rendesen, én is megyek vissza és én is rendesen szülővel szoktatok majd.

Nem értem a logikáját ennek, ha te pl tünetmentes covidos vagy akkor csak abban a 2 órában fertőz míg a bölcsibe lennél, otthon nem fertőzöd meg úgy is a gyereket?

2021. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem, nonszensz. Ráadásul oltottak vagyunk, akkor legalább oltási igazolassal miért nem lehet bemenni? Romániából írok amúgy, itt mindent lehet, koncertezni, strandolni, falunapot tartani, de bemenni a pici gyerekkel, amíg megismerkedik az új környezettel, na azt nem, mert kovid van. Hánynom kell ettől a rendszertől 😪😪😪
2021. szept. 1. 23:43
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha tényleg nem engednek be, akkor próbáld elengedni, mert ha befeszülsz ettől akkor átveszi a stresszt. Hacsak nem igényel extrán akkor lehet simán könnyen és gördülékenyen is venni a beszoktatást. Sírni előbb utóbb akkor is fog ha bent vagy vele az elején.

A fiam pl első héten marhára élvezte a bölcsit, nem hiányolt. Már épp kezdett volna zavarni a dolog, hogy nem hiányzok neki vagy mi van, amikor leesett neki, hogy ez állandó és onnantól nehéz volt.

Ahány gyerkőc annyi reakció, így is úgy is normális.

Én is bent akartam maradni, de olyan jól elvolt, hogy az elején nem volt szükség hogy bent legyek.


Aki pl többet volt bent, ő első héten és második héten is sírt. A fiam a második harmadik héten. Szóval nem lehet kikerulni.


Jó lesz neki, erre gondolj :)

2021. szept. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!