Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeretném beíratni a kisfiamat...

Szeretném beíratni a kisfiamat szeptembertől bölcsődébe, viszont októberben vizsgázom és csak utána tudok munkát keresni, szóval nem tudok munkáltatóit szerezni szeptemberre, viszont lecsúszni se szeretnék róla, van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 14:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Oviba nem tud menni?
2016. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%

ötlet? hogy hazudj? miért?

mond el ezt így! a bölcsisek nem egy szemét brigád akik mindenáron elérik, hogy oda márpedig ne menjen gyerek! :D

én is gondozónő vagyok, nálunk elég mondjuk a suli papír is, de ha valaki odaáll elénk és ezt így elmondja, akkor mi megoldjuk. ráadásul bízunk is abban az anyukában aki nem egy lehetetlen történettel áll elő, hogy bejuttassa a gyerekét, hanem őszintén elmondja, mi megértjük és megoldjuk :)

2016. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Milyen suliba jársz? Ha nappali akkor azt is elfogadják.
2016. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
vigyél az iskolából igazolást,elfogadják.
2016. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a kicsi?

Mekkora településen élsz? Mennyi a túljelentkezés?

Én 2 évesen szerettem volna év közben beadni a fiam. Időben beírattam, 1 munkáltatóival és egy szándéknyilatkozattal, nem vették fel...

Következő szeptembertől 2 munkáltatóival igen...

2016. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Szeptember már nagyon közel van.Már jóval előbb kellett volna kérned a felvételt.Az én lányom januárban megy,és már tavaly szeptemberben be kellett íratni.Még munkáltatóival sem biztos,hogy tudják fogadni.De az iskolai igazolást is elfogadják.Mikor kitöltöttük a jelentkezési lapot,ott volt olyan,hogy be kellett ikszelni,miért akarod beadni.Volt ilyen is,hogy tanulmányok folytatása.
2016. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Szeptemberben lesz 2,5 éves, az iskolám pedig nem nappali. Pont ma szereztem be a bölcsődei felvételi kérelmet, itt azt kérdezik, hogy a "munkába állás várható időpontja", akkor ezek szerint úgy is működőképes, hogy 1-2 hónappal bölcsikezdés után kezdek? Jó lenne, mert akkor a beszoktatást is könnyebben meg lehetne oldani, nem egy új munkahelyről kéredzkedni el.
2016. ápr. 27. 17:41
 8/43 A kérdező kommentje:
#6 Januárban hívtuk a bölcsit, ott mondták, h ráérünk márciusban bemenni hozzájuk körbenézni, akkor az igazgatónő azt mondta, h május 1-től fogadják a jelentkezéseket szeptemberre. Azt is tudom, h a legidősebb csoportból a gyerekek 90%-a megy tovább oviba.
2016. ápr. 27. 17:44
 9/43 anonim ***** válasza:

gondolhatod, hogy nem úgy kell beszoktatni a gyereket, hogy közben napi 8 órát dolgozol...

a bölcsi azért van, hogy tudj dolgozni, először beszoktatod, majd mész dolgozni.

2016. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem értettem a munkahelyi igazolást a beiratkozáshoz, mert számomra ezek egymásra épülnek, munkahelyhez bölcsi kell, bölcsihez munkahely.
2016. ápr. 27. 17:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!